Řidič dodávky do 3,5 t

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 35.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Řízení dodávky v rámci České republiky a EU.
* Řádné předání a převzetí určeného zboží, šetrné zacházení se zbožím.
* Starost o svěřenou dodávku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Koho hledáme?::
* Řidiče se skupinou B, skupina E výhodou, praxe v řízení dodávky nutná.
* Máte bydliště v Mladé Boleslavi a blízkém okolí.
* Jste komunikativní a samostatný.
* Máte zodpovědný přístup k práci.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět. Také nás můžete kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co nabízíme?::
* Stálou práci na HPP.
* Volné víkendy.
* Mzdu 30.000 – 35.000 Kč dle ujetých kilometrů.
* Balíček firemních benefitů.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3466971  Megjelentetés dátuma: 9.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 30.000 - 35.000 Kč / měsíc