Pekař/ka

DP WORK s.r.o.

Místo práce
ul. Topolová, 289 23 Milovice, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude vaším úkolem?::
Budete řídit a plánovat výrobu, vést kolektiv výrobních zaměstnanců, určovat jejich každodenní činnost, řešit rozložení jednotlivých směn. Budete zodpovědní za dodržování technologických postupů a finální kvalitu daných výrobků. Též se budete aktivně podílet na procesu výroby. Komunikace s jednotlivými úseky společnosti pro vás bude každodenní činností.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžete těšit?::
* Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v kolektivu rodinné společnosti.
* Základní nástupní mzdu 28.000 - 40.000 Kč/měsíc - dle předchozí praxe a zkušeností.
* Příplatky za práci v noci, v SO a NE až 3.000 Kč/měsíc.
* Osobní ohodnocení až 5.000 Kč.
* Mobilní telefon.
* Speciální ceny na naše výrobky ve výši 50 %.
* 4 týdny dovolené.
* Možnost se i nadále rozvíjet v prostředí nového moderního výrobního provozu v Milovicích.
* Možnost plánování směn.

Informace o náboru

Zaujala vás tato nabídka?::
Na vaše životopisy se těší:
pan Miroslav Merhaut
Tel.: +420 731 555 604
Email: [email protected]

Místem výkonu práce bude ul. Topolová v Milovicích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si vás představujeme?::
* Máte středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou, plus pro vás, pokud v daném oboru.
* Máte zkušenosti na této pozici alespoň 2 roky.
* Vyznáte se v pekárenské technologii výroby.
* Máte zkušenosti v řízení kolektivu zaměstnanců.
* Jste zodpovědná a spolehlivá osobnost s proaktivním přístupem.
* Rádi komunikujete s lidmi a umíte si práci dobře zorganizovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců