Pracovníčka stávkovej kancelárie

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
550 € základ + 150€ pohyblivá zložka mzdy, príplatky za soboty, nedele, preplácanie nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milé kandidátky,
do novootvorenej prevádzky v Žiline OC MIRAGE hľadáme šikovnú, hlavne komunikatívnu a príjemnú pracovníčku stávkovej kancelárie.
Tvojou úlohou bude:
Obsluha stávkových terminálov DOXXbet
  • aktívne oboznamovanie zákazníkov s možnosťami stávkových terminálov - funkcie, aktuálne súťaže, bonusy, akcie
  • predstavenie športovej ponuky - zápasov, športových aj nešportových podujatí...
  • informovanie o promo akciách, o vernostnom programe DOXXbet klub
  • vyplácanie výhier

Práca je: dva dni v práci po 12 hod (od 9:00 do 21:00, robia sa aj soboty nedele, sviatky samozrejme s príplatkami), dva dni voľno.

Job v stabilnej spoločnosti. Možnosť kariérneho rastu. Kurz anglického jazyka v prípade záujmu. Pestré teambuildingy. Mladý, ochotný a profesionálny kolektív. Zaujímavý plat.

Ak Ťa ponuka zaujala, pošli mi prosím životopis + foto. Do mailu stručne popíš, prečo si práve Ty vhodnou kandidátkou. Ak máš ďalšie otázky, spokojne ma kontaktuj. Budeme sa na Teba tešiť pri osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozorne čítaj:
Prosím, zašli mi životopis s fotkou.
Potrebujeme od Teba:
  • ten správny "drajv", aby sa ja kvôli Tebe klienti radi vracali späť do našej stávkovej kancelárie
  • aktívnu komunikáciu s klientmi
  • angažovanosť a príjemné vystupovanie
Záujem o športové dianie a športové či nešportové udalosti je Tvojou veľkou výhodou. Ak sleduješ športové podujatia, zápasy, olympiády a pod., máš veľké plus. Pretože budeš mať aj vzťah k práci, ktorá Ťa u nás čaká. V opačnom prípade by si mala mať minimálne vzťah k športu či športovým eventom a aktívny záujem zdokonaľovať sa v našej oblasti - šport.
Ak si robila hostesing, promo akcie a pod., máš ďalšiu veľkú výhodu.
Radi sa s Tebou stretneme osobne :)

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3333251  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 550 € základ + 150€ pohyblivá zložka mzdy, príplatky za soboty, nedele, preplácanie nadčasov