Mobile Developer (Android)

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Kálov 356, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 200 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností. Koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujeme na originálnych projektoch, s TOP technológiami, vo výbornom kolektíve, za super plat. Hľadáme Android developerov. Pridaj sa k nám do tímu ;)

Android developer:
  • Gradle, Java, Android SDK, Google Services GCM, Firebase, …
  • REST API, JSON, XML, Otto, Volley, RxJava
  • Kotlin, SQL, NoSQL
  • Git, Teamcity
  • Sketch, Zeplin

Výhodou je možná kombinácia s vývojom Java backandu:
  • Java [1.7, 1.8], Spring Framework, Spring Boot
  • REST API, JSON, XML, Guava, Redis
  • MS SQL, EhCache, Hibernate, Logback
  • Maven, Git, Teamcity, Tomcat
  • STS, InetiJ IDEA

Pre nás všetkých je najväčší benefit náš mladý tím. Napriek tomu sme profesionáli. Okrem toho ponúkame:
  • výborné platové ohodnotenie
  • zaujímavé možnosti neustále sa profesionálne zlepšovať
  • sebarealizuješ sa a pracuješ na pútavých projektoch
  • kooperuješ so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
  • pracujeme s najmodernejšími technológiami
  • vidíme za sebou konkrétne výsledky
  • kariérne aj platovo rastieme
  • pracujeme v príjemnom priateľskom prostredí
  • zúčastňujeme sa konferencií, školení v oblasti IT, ktoré si sami určujeme
  • firemná masérka, masáž si môžeš dať aj každý deň
  • máme kurzy angličtiny
  • pravidelné a pestré teambuildingy
  • firemné stravovanie v 4* Hoteli Dubná Skala
  • v prípade potreby využiješ home office
  • ak si športovo založený, môžeš sa tešiť na futbal, hokej a iné

Teším sa na každý životopis. Ak máš ďalšie otázky, spokojne ma kontaktuj správou, mailom, telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

požadované znalosti:
  • prax s vývojom natívnych mobilných aplikácií pre Android

výhodou sú skúsenosti v oblasti:
  • Java backendových aplikácií
  • HTML, AngularJS, CSS

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3717845  Megjelentetés dátuma: 19.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac