Senior grafik/čka - web dizajnér/ka

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Kálov 356, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacfinálna mzda bude stanovená podľa druhu úväzku, s prihliadnutím na skúsenosti a prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kreatívneho tímu hľadáme ďalšieho super grafika so skúsenosťami, múzou, citom pre dizajn a nadšením. Ide o INTERNÚ spoluprácu v Žiline. Svoje CV zašli spolu s ukážkami Tvojich prác.

Čaká Ťa:
• tvorba digitálnej grafiky vrátane animovaných bannerov
• modifikácia obsahu stránky (HTML+CSS)
• UI, UX dizajn
• tvorba printovej grafiky vrátane prípravy do tlače

Pre nás všetkých je najväčší benefit, keď sme úspešní tím. Sme profesionáli, ale aj kamaráti. Okrem toho ponúkame:
  • zaujímavé možnosti neustále sa profesionálne zlepšovať
  • sebarealizáciu a prácu na pútavých projektoch
  • podporu a pomoc celého tímu
  • prácu s najmodernejšími pomôckami a technológiami
  • kariérny aj platový rast
  • prácu v príjemnom priateľskom prostredí
  • konferencie, školenia, ktoré si sami určujeme
  • máme kurzy angličtiny
  • pravidelné a pestré teambuildingy
  • firemné stravovanie v Hoteli Dubná Skala****
  • home office podľa potreby
  • ak si športovo založený, môžeš sa tešiť na futbal, hokej ale aj kultúrne aktivity.

Viac informácií o našej spoločnosti:

Informácie o výberovom konaní

Zasielaj, prosíme, milý uchádzač, CV na mail.
Ukážky Tvojich grafických prác či portfólia sú podmienkou, zasielaj ich, prosíme, spolu so životopisom. V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktuj emailom alebo telefonicky. Teším sa na reakcie :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

grafika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti s webovou a printovou grafikou
• Adobe Photoshop
• Adobe Illustrator
• Príprava do tlače
• HTML + CSS
• JavaScript (jQuery) - výhodou
• Skúsenosti s UI, UX dizajnom
• Samostatnosť a zodpovednosť
• Grafické a estetické cítenie
• Tímová spolupráca

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 1688213  Megjelentetés dátuma: 7.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac