Angular developer

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Kálov, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacVýška platu závisí od skúseností. Koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čaká na Teba vývoj a údržba frontend časti našich webových aplikácií.

  • sebarealizácia, účasť na zaujímavých a pestrých projektoch
  • príležitosti zaviesť do praxe svoje vlastné nápady, obľúbené technológie
  • práca so skúsenými programátormi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
  • používame najmodernejšie technológie, získavame nové vedomosti
  • možnosť vidieť za sebou konkrétne výsledky
  • kariérny rast
  • mladý super tím
  • príjemné priateľské prostredie
  • konferencie, školenia v oblasti IT aj podľa Tvojho výberu
  • MASÁŽE na pracovisku, každý deň
  • v prípade potreby HOME OFFICE
  • kurzy angličtiny počas pracovnej doby
  • pravidelné teambuildingy
  • firemné stravovanie v 4* Hoteli Dubná Skala
  • ak si športovo založený, môžeš sa tešiť na futbal, hokej a iné

Ak máš ďalšie otázky, neváhaj ma kontaktovať správou, mailom, telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s vývojom webových aplikácií
  • znalosť: AngularJS, JQuery, JavaScript, HTML, CSS
  • skúsenosti so systémom riadenia revízií (GIT)
  • vývoj webu, mobilnej a terminálovej aplikácie

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 1630228  Megjelentetés dátuma: 19.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac