Manažér stravovacieho úseku / F&B Manager

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacFinálna mzda bude predmetom vzájomnej dohody a bude sa odvíjať od Tvojich skúseností a kvalifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho luxusného Boutique Hotela Dubná Skala**** hľadáme nové posily
Si profesionál? Máš rád ľudí a proklientskú orientáciu v krvi? Staň sa súčasťou nášho tímu, ktorý opäť rozširujeme. Poď sa s nami podieľať na príprave nového obdobia, nových výziev v jedinečnom hoteli.

Čo budeme od Teba očakávať?
Starostlivosť a dohľad nad odbytovými strediskami
Zodpovednosť za dodržiavanie noriem, štandardov a procesov pri príprave a výdaji jedál a nápojov
Zodpovednosť za čistotu a dodržiavanie HACCP
Príjem dopytov, spracovanie ponúk a následná realizácia eventov a akcií
Koordinácia a kontrola práce zamestnancov na prevádzke
Práca s reštauračným systémom Blue Gastro – sklady - inventúry, príjemky, denné menu, kalkulácie, pokladňa - uzávierky
Starostlivosť o zákazníka – osobná prítomnosť na prevádzke, obsluha hostí, v prípade potreby komunikácia v AJ

U nás v hoteli získaš od celého tímu plnú podporu a široké spektrum školení, tréningov.
Máš možnosť nadobudnúť neoceniteľné skúsenosti v štvorhviezdičkovom boutique hoteli. Stretneš sa so zaujímavými hosťami, významnou domácou aj zahraničnou klientelou.
Zvýhodnený vstup na kultúrne podujatia organizované hotelom.
Zamestnanecká strava je samozrejmosťou.

Ak Ťa ponuka zaujala a spĺňaš uvedené požiadavky, neváhaj a zašli životopis e-mailom na uvedenú adresu. V prípade, že nás Tvoje CV osloví, budeme Ťa kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo / Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

- Dôležitá je pre nás angažovanosť, zodpovednosť, záujem o gastro, chuť učiť sa nové veci a ochota „priložiť ruku k dielu“
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Znalosť práce s Blue Gastro veľkou výhodou
- Si prirodzený líder, ktorý vie motivovať pracovníkov

Hľadáme profesionálov plných energie a pozitivizmu, ktorí nám pomôžu posúvať služby hotela neustále dopredu.

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od špičkového hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 422855  Megjelentetés dátuma: 28.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac