Obchodný manager

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Kálov 356, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800€ ako základná zložka mzdy + 300€ prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si profesionál? Odbornosť máš v malíčku? Si pozitívny, máš rád ľudí a proklientskú orientáciu v krvi? Ukáž nám talent, angažovanosť energiu a my ti ponúkneme príležitosť stať sa súčasťou nášho tímu.

Čo budeme od teba očakávať?
- zodpovednosť za obchodné aktivity Hotela Dubná Skala****
- aktívne získavanie nových partnerov a klientov pre Hotel Dubná Skala
- prezentácia hotela, jeho služieb a obchodné jednania s klientami
- starostlivosť o súčasnú klientelu
- vedenie obchodnej korešpondencie a komunikácia s klientom
- účasť na spoločenských akciách

U nás v hoteli získaš od celého tímu plnú podporu a široké spektrum školení, tréningov. Máš možnosť nadobudnúť neoceniteľné skúsenosti v štvorhviezdičkovom boutique hoteli. Stretneš sa so zaujímavými hosťami, významnou domácou aj zahraničnou klientelou. Máš zvýhodnený vstup na kultúrne podujatia organizované hotelom. Zamestnanecká strava je samozrejmosťou. Ak potrebuješ ubytovanie, my ti ho ponúkneme v zamestnaneckej ubytovni.

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu spolu na emailovú adresu [email protected]. Prosíme uviesť aktuálny telefonický kontakt.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme profesionálov plných energie a pozitivizmu, ktorý nám pomôžu posúvať služby hotela neustále dopredu. Dôležitá je pre nás angažovanosť, zodpovednosť, chuť a nasadenie. Reprezentatívnosť a komunikácia na vysokej úrovni.

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od špičkového hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3593815  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800€ ako základná zložka mzdy + 300€ prémie