Regionálny manažér pre západné Slovensko

DOXX, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800,00 pevná zložka + provízie vo výške 2000 až 3000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do tímu v Bratislavskom kraji.
Čaká Vás:
- Vybavovanie všetkých náležitostí týkajúcich sa propagácie produktu spoločnosti
- Starostlivosť o existujúcich a nových zákazníkov v danej oblasti
- Komunikácia s verejnou správou, daňovým úradom s prihliadnutím na dodržiavanie zákona č. 30/2019 Z. z. o hazardných hrách
- Reporting obchodných výsledkov zodpovednému zástupcovi spoločnosti
- Práca je na živnosť, podmienkou vlastné auto a mobilný telefón

- Zaručujeme zaujímavé finančné ohodnotenie
- Sebarealizácia
- Flexibilná pracovná doba (hlavne popoludní a večer)

Informácie o výberovom konaní

Výhodou je, ak žijete v Bratislave alebo blízkom okolí.
Kontaktujeme uchádzačov priebežne. Výberové konanie bude prebiehať v Bratislave. Viac informácií poskytneme kandidátom spĺňajúcim požiadavky na osobnom stretnutí.
Termín nástupu ASAP, prípadne dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Komunikatívnosť
- Flexibilita
- Lojálnosť
- Spoľahlivosť
- Obchodný duch
- Znalosť rýchloobrátkového segmentu v danej oblasti veľkou výhodou, kontakty Vám pomôžu
- Technická zručnosť vítaná

Spoločnosť so sídlom v Žiline prevádzkujúca výherné prístroje, zábavnú techniku, rulety, a video lotérie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3758617  Megjelentetés dátuma: 9.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,00 pevná zložka + provízie vo výške 2000 až 3000 €