Predajca ND, skladník, zásobovač

DOVOZY.SK, s.r.o.

Miesto práce
Poľovnícka 19, 900 28 Ivanka pri Dunaji, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj ND zákazníkovi, príjem a výdaj dielov na zákazky mechanikom, objednávanie dielov, nákup dielov od dodávateľov, vyhľadávanie dielov v originálnych katalógoch ako: Partslink, Mercedes-Benz EPC, Toyota, BMW a iné, vytváranie cenových ponúk, organizácia skladového hospodárstva, vedenie skladu pneumatík, zásobovanie rôznym spotrebným materiálom

Firemné vozidlo v prípade potreby, telefón, firemné akcie, mladý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automobilovy priemysel

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dokonalé ovládanie konštrukcie motorových vozidiel, čistý register trestov, ochota pracovať, príjemné vystupovanie, nefajčiar, Ovládanie programu Caris pre autoservisy výhodou. Uchádzači s praxou v danom odbore budú uprednostnený!

Opravy a údržba motorových vozidiel, pneuservis, geometria, servis auto klimatizácií, odťahová služba, opravy vozidiel po nehodách, predaj náhradných dielov, servis obytných áut a prívesov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 944813  Megjelentetés dátuma: 12.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1100 EUR/mesiac