Umývač automobilov/pomocné práce v servise

DOVOZY.SK, s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čistenie interiérov automobilov, ručné umývanie vozidiel, čistenie karavanov po servisných zásahoch, pomocné práce v autoservise a pneuservise, starostlivosť o čistotu na pracovisku

práca v mladom kolektíve, práca s najmodernejšou servisnou technikou, firemné akcie, firemné vozidlo, ubytovanie v blízkosti prevádzky

Uchádzači s praxou v pneuservise alebo v autoumyvárni budú uprednostnený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať, flexibilita, zodpovednosť, zmysel pre čistotu, spoľahlivosť, tímová práca, technická zručnosť a myslenie

Opravy a údržba motorových vozidiel, pneuservis, geometria, servis auto klimatizácií, odťahová služba, opravy vozidiel po nehodách, predaj náhradných dielov, servis obytných áut a prívesov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1135444  Megjelentetés dátuma: 14.2.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac