Staráme sa o vaše zdravie aj kariéru.
U nás dostanete výhody aj nad rámec zákona.

Rád/-a komunikuješ a nemáš rád/-a stereotyp? Staň sa vzťahovým špecialistom a podpor našich lekárov v TT kraji.

Miesto práce
Trnava
1 000 EUR/mesiacMzda môže byť aj vyššia, závisí od tvojich skúseností a navyše máš nárok aj na ročný bonus v závislosti od firemných výsledkov.
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Kto sme

Nový svet, o ktorý sa snažíme už 25 rokov, je transparentné a kvalitné zdravotníctvo. Robíme všetko preto, aby naša poisťovňa bola v očiach verejnosti tou najlepšou a aby všetci naši poistenci a samozrejme aj lekári, ktorí sú v priamom kontakte s poistencom boli s našimi službami spokojní. Ak sa chceš aj ty o to pričiniť, staň sa našim vzťahovým špecialistom a budeš hlavnou kontaktnou osobou a podporou našich lekárov v Trnavskom kraji.

A čo bude tvoja náplň práce?

  • Budeš sa aktívne starať o klientske portfólio lekárov v TT kraji.
  • Pravidelne telefonicky, e-mailom a aj osobne s lekármi komunikovať.
  • Pomáhať lekárom so zavedením elektronických produktov Dôvery a následne im robiť podporu pri používaní týchto produktov.
  • Pripravovať a plánovať stretnutia so zástupcami lekárov a aj s lekármi.
  • Budeš riešiť administratívnu agendu ako je príprava zmlúv a dodatkov pre lekárov, ktorí sú zapojení v projekte DôveraPomáha.
  • Jednoducho povedané, budeš robiť dobré meno našej spoločnosti a starať sa o to, aby boli naši lekári spokojní so všetkými našimi službami.

Čoho sa nemusíš obávať?

  • Rutina ti nehrozí keďže veľkú časť práce budeš tráviť v teréne.
  • Pomôžeme ti prostredníctvom rôznych stretnutí a školení sa zorientovať vo všetkom tak, aby si sa na tvojej pracovnej pozícii cítil komfortne.
  • Budeš mať podporu svojho riaditeľa nákupu zdravotnej starostlivosti na ktorého sa môžeš kedykoľvek obrátiť.

Prečo je to dobré rozhodnutie?

  • Veľa sa naučíš z odborného hľadiska – nejaký ten medicínsky pojem.
  • U nás máš možnosť 50 % fondu mesiaca pracovať na home office.
  • Sám/sama si organizuješ pracovný čas.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • zdravotnícke

Ostatné znalosti

  • Microsoft Excel - Základy
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

  • B

Požadovaná prax

  • 2

  • SŠ/VŠ vzdelanie (napr. zdravotnícke, ekonomické),
  • skúsenosti s komunikáciou s klientmi - oblasť zdravotníctva alebo bankovníctva je veľkou výhodou
  • užívateľská znalosť práce s PC (MS Office)
  • analyticko- koncepčné myslenie,
  • samostatnosť, zodpovednosť a tímovosť je samozrejmosťou
  • aktívny vodič (sk.B) - je podmienkou

Pracovnú pozíciu obsadzujeme na zástup počas dlhodobej PN našej kolegyne.
Informácie ohľadom spracúvania osobných údajov predovšetkým práva dotknutej osoby, v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) sú prístupné na www.dôvera.sk. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať najmä zaslaním písomného odvolania na adresu sídla zdravotnej poisťovne, e-mailom na [email protected], alebo odovzdaním písomného odvolania na ktorejkoľvek pobočke zdravotnej poisťovne.

Kontakt

Ing.  Adriana Štefíková
Kontaktná osoba:
Ing. Adriana Štefíková

Adresa spoločnosti

Dôvera
Naše ocenenia
Hlavná cena ITAPA
2x Strieborná cena ITAPA
ITAPA eFocus
IT projekt roka
facebook Awards
ID: 3991696  Megjelentetés dátuma: 27.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac