Kuchár/ kuchárka

DOUX BAISER, s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2018
ponúkame plat od 5,00 eura v čistom po 7,00 eur v čistom v závislosti od skúseností a pracovnej pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je gastronómia pre teba viac, ako len práca? Baví ťa pracovať s ľuďmi a rovnako pracovať na sebe? Ak áno, hľadáme práve teba. Sme nová reštaurácia a hľadáme do tímu usmiatych, pracovitých a férových zamestnancov na viacero pozícií.Na oplátku ponúkame rovnako usmiateho a férového šéfa, zaujímavé finančné ohodnotenie a rôzne benefity upresnené pri pracovnom pohovore.

- zamestnanecká strava zdarma
- 50% zľava na sortiment
- po dohode možné ubytovanie
- všetky nadčasy platené

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte prostredníctvom uvedeného emailu, kde nám odošlete životopis, alebo Vám radi poskytneme informácie aj na čísle : 0949 734 740 ... do emailu prosím uveďte o akú pracovnú pozíciu máte záujem. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v zahraničí veľkou výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa stravovacou činnosťou.
ID: 3414036  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: ponúkame plat od 5,00 eura v čistom po 7,00 eur v čistom v závislosti od skúseností a pracovnej pozície