Kuchár

DOUBLE RED Design s.r.o.

Miesto práce
Rohozná, Brezno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme štýlová reštaurácia Red Deer v srdci Horehronia, ktorá hľadá šikovného kuchára, Ak ti nerobí problém zapojiť svoju kreativitu, vytváranie gastronomického zážitku, príprav jedál pre hostí na ktoré nikdy nezabudnú si ten správny kandidát.

Čo očakávame
-výhodou profesijná skúsenosť s pozíciou hlavný kuchár
-zabezpečenie chodu dennej prevádzky kuchyne
-zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál
-príprava slávnostných jedál
-sledovanie trendov v gastronómii a ich aplikácia
-dodržiavanie noriem a presne stanovených postupov prípravy jedál
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- súčinnosť pri príprave jedálneho lístka
- sledovanie skladových zásob
- úprava jedál pred expedíciou, vysoký dôraz na estetickú stránku pokrmov

-zázemie stabilnej spoločnosti
-štýlová gastronómia
-možnosť zamestnaneckého ubytovania
-zamestnanecké zľavy na produkty Double Red

Sme štýlová reštaurácia Red Deer,ktorá sa nachádza priamo v srdci Horehronia - vstupnej brány do Nízkych Tatier (iba 5 km od centra mesta Brezno). S využitím kombinácie výhodnej polohy, kvalitných služieb, profesionálneho vybavenia, flexibilného riešenia priestorov, príjemnej atmosféry, priateľského a ochotného personálu je úžasným a inšpiratívnym miestom na prácu aj oddych.

Požiadavky na zamestnanca

Určite si u nás šplhneš, ak:
- si plný nápadov
- máš estetické cítenie
-si spoľahlivý ,precízny, iniciatívny a máš chuť sa učiť nové veci
-príjemné vystupovanie
-priateľská povaha
-už máš skúsenosti na takejto pozícii
-vzdelanie v obore

DOUBLE RED ťa osloví jedinečným štýlom, ktorý sa stal populárny vo svete streetstylu,crossfitu a bojových umení. Odráža potreby a imidž ľudí žijúcich naplno a je súčasťou vašich každodenných outfitov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3978261  Megjelentetés dátuma: 29.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac