Web programátor

dotcom.sk s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava newsletterov podľa zadania
- správa obsahu webov
- príprava wordpress šablón

- pracovné prostredie v nových priestoroch s výhľadom na Kuchajdu aj Bratislavský hrad
- plat úmerný tvojim schopnostiam a skúsenostiam
- veľkých klientov do tvojho portfólia
- preplácanie konferencií a školení, ktoré ti pomôžu v práci
- podporu kolegov so skúsenosťami z najväčších slovenských agentúr
- kolektív mladých (vekom aj duchom) ľudí s bezhraničným zmyslom pre humor
- výbornú kávu a home office (pretože vieme, že nie všade je to samozrejmosťou)
- pravidelné spoločné raňajky, zásoby Red Bullu aj stolný futbal
- ďalšie benefity, o ktorých si povieme osobne

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

marketing, digital

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
PHP - Základy
CMS Webaster - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Svojim klientom poskytujeme služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné stratégie. Medzi našich klientov patria: Tesco, Slovnaft, JTRE, Jablčnô, Slovanet, Budiš, Víno Matyšák, innogy, Karička, Babybel a mnoho ďalších.
ID: 3983376  Megjelentetés dátuma: 7.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac