Senior SEO špecialista

dotcom.sk s. r. o.

Miesto práce
Polus Tower II, Vajnorská, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 700 - 2 200 EUR/mesiacod 1700, záleží od tvojich schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príď k nám zoptimalizovať SEO pre lifestyle portál. A čo budeš u nás robiť?
- nastavenie a zavedenie stratégie pre zvýšenie organickej návštevnosti pre portál lokalizovaný do 4 jazykov
- implementácia, správa a optimalizácia obsahu pomocou online SEO nástrojov (napr. SemRush)
- návrhy na optimalizáciu aktuálneho obsahu (4 jazykové mutácie)
- príprava kľúčových slov a návrh tém pre nový obsah v spolupráci s editorom
- kontrola a optimalizácie obsahu po jeho nasadení
- vytváranie mesačných reportov
Ak máš záujem byť členom nášho vysokootáčkového tímu, pošli svoje CV!

• Práca v mladom kreatívnom tíme na zaujímavých (aj medzinárodných) projektoch
• Využívnie najnovších technológií a trendov v práci pre renomovaných klientov
• Možnosť profesionálneho rastu
• Vzdelávacie aktivity a aj dostatok zábavy :o)

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie je formou osobného pohovoru.
Počet výberových kôl: 1

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborné komunikačné a prezentačné znalosti, samostatnosť a tvorivosť. Schopnosť pracovať v kolektíve. Prax v reklamnej agenture výhodou.

Sme fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Svojim klientom poskytujeme služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné stratégie. Medzi našich klientov patria: Tesco, Slovnaft, JTRE, Jablčnô, Slovanet, Budiš, Víno Matyšák, innogy, Karička, Babybel a mnoho ďalších.
ID: 3095054  Megjelentetés dátuma: 7.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 700 - 2 200 EUR/mesiacod 1700, záleží od tvojich schopností a skúseností