Barista

DOT.espressobar s.r.o.

Miesto práce
Bottova 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.+ vlastný systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca s výberovou kávou, príprava alkoholických a nealkoholických nápojov, udržiavanie čistoty za barom, výdaj objednávok zákazníkom

Do zrenovovaného priestoru v národnej kultúrnej pamiatke – Jurkovičovej teplárni (oblasť Sky Park, Bratislava), hľadá kaviareň DOT. espresso bar baristu. Interiér v spojení viacerých architektonických štýlov dopĺňa koncept kaviarne s výberovou kávou a prezentáciou súčasného umenia. Podobne, ako je tomu na Lazaretskej 13 už takmer šiesty rok.

Ak ťa inzerát zaujal, máš skúsenosti s prácou za barom (s kávou), si zodpovedný a ešte k tomu si aj tímový hráč, ktorý hľadá priestor, kde sa môžeš realizovať, určite nám napíš.

Stretneme sa osobne, prejdeme si podmienky, pozrieme si nový priestor, odpovieme na všetky otázky.

Tešíme sa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

barista

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, tímová spolupráca, príjemné vystupovanie, priateľskosť, svedomitosť, spoľahlivosť

Koncept DOT. je spojením jedinečného a nenapodobiteľného priestoru so zameraním na kvalitnú výberovú kávu a súčasné umenie. Nájdete nás v národnej kultúrnej pamiatke v Jurkovičovej Teplárni na Bottovej 1 v Bratislave.
ID: 4153209  Megjelentetés dátuma: 11.10.2021  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.