Vodič

DOSS spol. s r.o.

Miesto práce
Bôrická cesta 103, Žilinský kraj, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladného vozidla s potrebnou praxou na HR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Naša spoločnosť je na trhu už viac ako 30 rokov, disponujeme zamestnancami s dlhoročnou odbornou praxou a vedúcimi pracovníkmi s odbornou spôsobilosťou v stavebníctve a obchode. Hlavným predmetom spoločnosti je stavebná činnosť, doprava a obchodná činnosť.

V rámci obchodnej činnosti sa zaoberáme veľkoobchodom a maloobchodnou činnosťou – predaj dizajnových dlažieb a obkladov, sanitárnej keramiky, sprchových kútov, kúpeľňového nábytku a doplnkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2771683  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohoda