Pomocný vychovávateľ - pomocná vychovávateľka

DORKA, n.o.

Miesto práce
Hemerkova 28, Košice
Termín nástupu
1.12.2023
950 - 1 150 EUR/mesiacodmeňovanie a príplatky podľa zákona č. 553/2003 Z.z./výkon práce vo verejnom záujme, príplatky v zmysle ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výchovno-vzdelávacia činnosť v Centre pre deti a rodiny, starostlivosť o deti vo veku 6-18 rokov. Vyžaduje sa profesijný prístup pri výkone práce, schopnosti a zručnosti vo výchove maloletých detí umiestnených v CDR. Práca v nepretržitej prevádzke, nepravidelný pracovný čas, práca na zmeny, aj počas víkendov a sviatkov, nočné. Vodičský preukaz výhodou, nie podmienkou. Pred nástupom do pracovného pomeru nutné zdokladovať psychickú spôsobilosť na výkon práce v osobnom kontakte s deťmi.

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované vzdelanie a minimálnu prax 1 rok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vychovávateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť, flexibilita, praktické skúsenosti a zručnosti pri práci s deťmi, aj s deťmi s poruchami správania, výhodou

Nezisková organizácia poskytujúca verejnoprospešné a sociálne služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3319848  Megjelentetés dátuma: 7.11.2023  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac