Skladník / vodič v gastronomickej prevádzke

DORA Gastro Slovakia, a. s.

Miesto práce
Fakultná nemocnica Trenčín, Legionárska, Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ % variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš mať pevnú pracovnú dobu a jasnú náplň práce? Tak potom hľadáme práve Teba!

- budeš mať pod palcom nákup, evidenciu, skladovanie, výdaj surovín v sklade
- zaisťuješ podľa rozvozového plánu nakládku a vykládku stravy
- zabezpečuješ denné ošetrovanie vozidla ako aj bežnú údržbu a drobné opravy na vozidle

Dôležitá je pre nás Tvoja chuť do práce, samostatnosť a spoľahlivosť.

Ponúkame výplatu včas a celú na výplatnej páske, obedy zadarmo, pitný režim na pracovisku, príspevky na penzijko a pár ďalších výhod.

Nutný zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve.

- stabilné pracovné prostredie v zabehnutej prevádzke
- práca v nových, kompletne zrekonštruovaných priestoroch
- stravovanie, príspevok na dôchodkové poistenie
- variabilná zložka mzdy
- zabezpečenie pitného režimu na pracovisku

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za zaslanie životopisov. Odpovedať budeme na zaslané životopisy, ktoré spĺňajú požadované podmienky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

-manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť

Sme spoločnosť, ktorá poskytuje stravovacie služby, investuje do nemocničných stravovacích zariadení a dlhodobo ich prevádzkuje. V súčasnosti spravujeme stravovacie zariadenia v nemocniciach v Banskej Bystrici, Poprade, Trnave, Trenčíne a Mladej Boleslave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3213250  Megjelentetés dátuma: 8.6.2023  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac