Можливість для людей з України

Kuchár špecialista

DORA Gastro Slovakia, a. s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
840 EUR/mesiacpráca v režime dlhý/krátky týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Varíš rád a kuchyňa je tvoj druhý domov?

Tak potom si pre nás tou správnou voľbou do zabehnutej prevádzky. Prines si so sebou tieto ingrediencie: vzdelanie v oblasti kuchárskeho umenia s odbornou praxou a pozitívnym prístupom, schopnosť pracovať samostatne aj v tíme.

A ako varíme my? Tvojou prácou bude činnosť v kuchyni pri zabezpečení prípravy, výdaja a distribúcií jedál, udržiavať poriadok, čistotu a hygienu, ale zo všetkého najdôležitejšia bude tvoja chuť do práce.

U nás budeš pracovať na TPP, mať vždy výplatu včas, pevnú pracovnú dobu, obedy zdarma a kopec ďalších výhod.

Ak nemáš prax, ale nechýba ti vzťah k vareniu, radi ťa zaučíme.

Vzbudili sme tvoj záujem? Tak nám zavolaj alebo pošli mail, budeme sa tešiť.

- stabilné pracovné prostredie v zabehnutej prevádzke
- príspevok na dôchodkové poistenie
- obedy zdarma
- zabezpečenie pitného režimu na pracovisku

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za zaslanie životopisov. Odpovedať budeme na zaslané životopisy, ktoré spĺňajú požadované podmienky. Ďakujeme za porozumenie.

Na výkon tohto zamestnania sa vyžaduje Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov ( hygienické minimum )podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
V zmysle Vyhlášky MZ SR č. 585/2008 Z.z. môže byť odborná spôsobilosť získaná vzdelaním vymenovaným v danej vyhláške alebo vykonaním skúšok na RÚVZ a získaním Osvedčenia o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vyučený kuchár

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- precíznosť, pozornosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Sme spoločnosť, ktorá poskytuje stravovacie služby, investuje do nemocničných stravovacích zariadení a dlhodobo ich prevádzkuje. V súčasnosti spravujeme stravovacie zariadenia v nemocniciach v Banskej Bystrici, Poprade, Trnave, Trenčíne a Mladej Boleslave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3207802  Megjelentetés dátuma: 13.9.2022  Alapbér (bruttó): 840 EUR/mesiac