Brigáda - pomocný pracovník v archíve

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, prípadne od 1.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme brigádnika na dohodu:

- pomocné administratívne práce v archíve: skartovanie, zakladanie a likvidácia dokumentácie,
- pomocné upratovacie a údržbárske práce,
- ostatné pomocné práce podľa pokynov nadriadeného.

Brigáda je vhodná pre študentov, ale aj neštudentov. Pracovný čas cca 4 hodiny denne, záleží od dohody. Práca si vyžaduje fyzickú zdatnosť - manipulácia s väčším počtom šanónov.

Potreba brigádnika do marca 2021.

Možnosť dohodnúť si pracovný čas.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať cez nižšie uvedený kontakt alebo na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti z administratívy, archivácie sú výhodou.

Ďalšie osobnostné predpoklady:
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- fyzická zdatnosť (manipulácia so šanónmi)

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3969078  Megjelentetés dátuma: 16.9.2020  Alapbér (bruttó): 3,5 EUR/hod.