Stavbyvedoucí - dopravní, dálniční stavby

Doprastav, a.s.

Miesto práce
České Budějovice, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
50 000 Kč/mesiac+ měsíční prémie + roční prémie. S úspěšným uchazečem je možné dohodnout i vyšší mzdové podmínky v závislosti od předešlých zkušeností a osobnostních předpokladů na danou pozici.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Odpovědnost za organizaci a realizaci stavebních prací v souladu s harmonogramem postupů prací a dodržováním požadavků kvality.
- Odpovědnost za dodržování technologických postupů.
- Odpovědnost za správné plánování postupů stavebních prací.
- Zajištění projektové a realizační dokumentace zakázek.
- Odpovědnost za předávání dokladů potřebných k fakturaci a měsíční závěrce.
- Koordinace prací realizovaných přes subdodavatelé, spolupráce při výběrových řízeních na subdodavatelé.
- Zajišťování prováděných činností v souladu se smlouvou o Dílo, platnou legislativou a interními předpisy.

Zamestnanecké výhody, benefity

- práci v moderní stavební společnosti, která mí více jak 65-ti letou historii působení na českém i zahraničním stavebním trhu
- zajímavé finanční ohodnocení (základní plat + měsíční prémie + roční prémie)
- prostor pro vlastní iniciativu, možnost seberealizace a profesního rozvoj
- služební telefon, služební auto

Informácie o výberovom konaní

Místo výkonu práce v rámci ČR, konkrétní lokalita závisí na aktuální zakázky.

Předem děkujeme všem uchazečům za projevený zájem. Vaše životopisy můžete zasílat přes kontakt níže nebo na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebnictví, odbor: dopravní stavby, mosty, dálnice

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavbyvedouci - dopravní stavby, dálniční projekty nebo mosty

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- min. 5 let praxe na pozici stavbyvedoucí
- odborná způsobilost stavbyvedoucího výhodou
- zkušenosti s realizací dopravních staveb nebo dálnic
- organizační schopnosti
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita, loajalita
- vysoké pracovní nasazení
- pozornost, praktické myšlení
- komunikativnost, schopnost řídit a vést pracovní kolektiv

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3963572  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Alapbér (bruttó): 50 000 Kč/mesiac