Personalista/-tka

Doprastav, a.s.

Miesto práce
Drieňová, Bratislava
Termín nástupu
1.3.2019
850 EUR + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a osobnostných predpokladov pre danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovávanie a vedenie personálnej agendy v IS Human a Noris Next
- realizácia činností súvisiacich so vznikom, zmenou a zánikom pracovno-právnych vzťahov zamestnancov a činností súvisiacich s dohodami o prácach vykonaných mimo pracovného pomeru,
- spracovanie pracovno-právnych podkladov pre vysielanie zamestnancov do zahraničia, vrátane komunikácie a vybavenia s príslušnými inštitúciami
- spracovanie podkladov pre personálne reporty
- spracovanie ročných plánov dovoleniek
- komunikácia so zamestnancami, vedúcimi zamestnancami a príslušnými úradmi, resp. orgánmi štátnej správy v súvislosti so zamestnávaním
- evidencia dochádzky zamestnancov, odsúhlasovanie dodržiavania fondu pracovnej doby a limitu nadčasov
- príprava a kontrola podkladov pre výpočet miezd zamestnancov
- vybavovanie žiadostí o príspevky na rekreáciu zamestnancov
- evidovanie rizikových pracovísk a zabezpečenie súvisiacich požiadaviek v zmysle platnej legislatívy
- zabezpečovanie a organizovanie lekárskych prehliadok zamestnancov
- archivácia personálnej agendy, vedenie osobných spisov zamestnancov
- zabezpečenie administratívnych prác spojených s personálnou činnosťou

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- Motivujúce pracovné prostredie.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + mesačné prémie + ročná
prémia).
- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
- Príspevky zo sociálneho fondu v prípade nepriaznivej životnej situácie.
- Vzdelávacie aktivity.
- Pohyblivá časť pracovnej doby.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy môžete zasielať na nižšie uvedený kontakt alebo na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/ľudské zdroje a personalistika

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Human - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- nutná znalosť Zákonníka práce a súvisiacej legislatívy, ochrany osobných údajov
- znalosti v oblasti riadenia ľudských zdrojov
- nutná prax min. 3 roky so spracovaním personálnej agendy

- pozornosť a presnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- odbornosť, flexibilita

Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na:
cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3594530  Megjelentetés dátuma: 6.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 EUR + mesačné prémie + ročná prémia. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a osobnostných predpokladov pre danú pozíciu.