Profesionál kvality

DONGHEE Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
asap
940 EUR/mesiacZákladná mzda je od 940 € v hrubom v závislostí od skúseností uchádzača. K základnému platu sa pripočítavajú dochádzkový bonus, kvartálny bonus, príplatky za nadčas a pod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu
- riešenie a vybavovanie reklamácií
- navrhovanie opatrení pre zvýšenie úrovne kvality produktov
- tvorba dokumentácie pre koncového zákazníka
- implementácia nástrovoj kvality (FMEA, 5S,...)
- implementácia riadenie náprevných a preventývnych opatrení
- kontrola a vyhodnocovanie účinnosti nápravných a preventívnych opatrení
- kontrola výkonnosti procesov na báze PPM
- účasť na auditoch produktu a procesu podľa stanoveného plánu
- udržiavanie a aktualizácia dokumentácie
- účasť na auditoch u dodávateľa

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- sociálny program, benefity zo sociálneho fondu
- 13. mzda
- zabezpečená doprava zo smeru Martin a zo Žiliny
- zabezpečené stravovanie
- firemný mobil

Vaše životopisy v slovenskom a anglickom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na mailovú adresu: [email protected] alebo poštou na adresu: DONGHEE Slovakia s.r.o., SNP 768/150, 013 24 Strečno.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čítanie technických výkresov
- znalosť SPC, FMEA, 8D - quality management system podľa IATF 16949
- znalosť práce s meradlami
- proaktívny prístup k práci
- zodpovednosť a samostatnosť
- technické a analytické myslenie
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita a loajalita
- ochota učiť sa

Spoločnosť DONGHEE SLOVAKIA s.r.o., člen DONGHEE GROUP KOREA, investuje v Strečne od roku 2005 a je významným dodávateľom pre KIA Motors.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3174837  Megjelentetés dátuma: 11.1.2021  Alapbér (bruttó): 940 EUR/mesiac