Realitný maklér

Domus Real

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
11.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
progresívne odmeňovanie až do 70% z provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buďte pánmi svojho času! Realitná spoločnosť Domus Real (www.domusreal.sk) hľadá do svojho tímu ambicióznych ľudí (realitných maklérov) túžiacich po časovej flexibilite a práci v prosperujúcej oblasti realít. Tí skúsenejší majú šancu uchádzať sa o pozíciu senior realitného makléra, s možnosťou vedenia vlastného tímu maklérov.

Ak vás viac nemotivujú priemerné zárobky vo vašom terajšom zamestnaní alebo hľadáte príležitosť ako zmeniť pracovný stereotyp, poďte s nami objaviť svet realít! Neváhajte a pošlite nám váš profesijný životopis spolu s motivačným listom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pracovný pohovor.

Vybraným uchádzačom ponúkame úvodné certifikované školenie v Realitnej akadémii (SORA) ako aj ďalšiu nevyhnutnú podporu počas rozbehu realitnej činnosti.

1. bezplatné úvodné certifikované školenie v Realitnej akadémii (SORA)
2. progresívne odmeňovanie až do 70% z provízie za zrealizovaný realitný obchod
3. špeciálne odmeny pre najlepších maklérov
4. časová flexibilita (buďte pánmi svojho času!)
5. školiaci systém zameraný na kontinuálny rozvoj obchodno-realitných zručností
6. možnosť kariérneho postupu, možnosť viesť vlastný tím maklérov

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám pošlite váš profesijný životopis (s motivačným listom). Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. komunikatívnosť a kreativita
2. príjemné a ústretové vystupovanie
3. ctižiadostivosť a vôľa presadiť sa
4. zodpovedný prístup pri realizácii zákaziek
5. základné znalosti práce s PC
6. vodičský preukaz skup. "B"
7. vlastné vozidlo je výhodou

Realitná kancelária Domus Real (www.domusreal.sk) je súčasťou portfólia spoločnosti Coregio s.r.o. úspešne pôsobiacej na slovenskom trhu od roku 2012 v oblasti manažmentu nehnuteľností. Od svojho vzniku sa prioritne venuje poskytovaniu konzultačno-poradenských služieb v oblasti realitného trhu, rekonštrukciám interiérov a predaju interiérového nábytku. V neposlednom rade už niekoľko rokov poskytujeme upratovacie služby firmám a domácnostiam. Prirodzeným vyústením týchto našich aktivít bolo rozhodnutie rozšíriť portfólio ponúkaných služieb o “Realitnú činnosť” a “Správu bytov a nebytových priestorov”. Viac informácií o ponuke služieb spoločnosti Coregio s.r.o. nájdete na www.coregio.sk.

Sme členom Realitnej únie Slovenskej republiky (www.realitnaunia.sk). Táto je združením profesionálov, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientom prvotriedny servis. Jasnými pravidlami vytvára Realitná únia základy pre efektívnu spoluprácu medzi jej členmi. Nad dodržiavaním korektnosti a najvyššej kvality poskytovaných služieb dohliada disciplinárna komisia Únie. Týmto krokom sme sa zaradili medzi realitné kancelárie poskytujúce prvotriedne služby na trhu s nehnuteľnosťami.

V prípade, že máte záujem stať sa členom nášho realitného tímu (v niektorom z okresov Nitrianskeho kraja), alebo máte ambíciu viesť ho, neváhajte a pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom. Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú schopnosť nielen svedomito dodržiavať striktne nastavené pravidlá, ale sú zároveň aj kreatívni a majú ambíciu aktívne sa spolupodieľať na ďalšom rozvoji spoločnosti. Poďte s nami objaviť svet realít !
ID: 3575007  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: progresívne odmeňovanie až do 70% z provízie