Sestra/praktická sestra

Domov sociálnych služieb Rozsutec

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
970 EUR/mesiacK tarifnému platu vyplácame príplatky za prácu v sobotu a v nedeľu a vo sviatok, za prácu v noci, ďalej príplatok za sťažené prostredie, príplatok za zmennosť, osobný príplatok a podľa výkonu práce polročné odmeny, 13.plat, III.pilier - doplnkové dôchodkové sporenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytuje základnú a neodkladnú pomoc pri stavoch ohrozujúcich zdravie alebo život a postará sa o nevyhnutnú prehliadku lekárom,
- zabezpečuje manažment starostlivosti o zdravie klientov (zdravá výživa, prevencia
zdravotná rehabilitácia),
- kontroľuje expiráciu liekov, vydáva a eviduje lieky klientov,
- sprevádza klientov na odborné vyšetrenia,
- zodpovedá za vedenie predpísanej zdravotnej dokumentácie, denné hlásenia, záznamy.

- ubytovanie za výhodnú cenu,
- firemné dni,
- spoločenské akcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

praktická sestra/sestra

Prax na pozícii/v oblasti

sestra/praktická sestra

- pozornosť
- praktické myslenie
- zmysel pre spolupatričnosť
- asertivita

Domov sociálnych služieb Rozsutec - v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja. Poskytujeme sociálne služby ľuďom s duševnými poruchami a poruchami správania.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3912346  Megjelentetés dátuma: 15.5.2020  Alapbér (bruttó): 970 EUR/mesiac