Zdravotná sestra

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Rača

Miesto práce
Podbrezovská 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 200 EUR/mesiacdohodou, v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov, od 850 - 1200 € v závislosti od dĺžky praxe uchádzača plus iné príplatky, polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sestra: Opatrovateľská starostlivosť v Domove sociálnych služieb, práca na 1 alebo 2 zmeny,

- ubytovanie poskytované zamestnávateľom ( 1-izbový byt )
- dodatková dovolenka
- zamestnanecké obedy
- gastrolístky
- doplnkové dôchodkové poistenie hradené zamestnávateľom
- polročné odmeny
- príplatky za nočné služby, za víkendy, za nadčasy, za sviatok
- priateľskí kolektív :)

Informácie o výberovom konaní

životopis v slovenskom jazyku,
doklad o dosiahnutom vzdelaní,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredná zdravotná škola, výhodou : špecializácia komunita, psychiatria, alebo VS ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, empatický prístup ku klientom,
prax v iných zariadeniach podobného typu vítaná

Poskytovanie sociálnych služieb pre prijímateľov sociálnych služieb .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3598223  Megjelentetés dátuma: 20.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 - 1 200 EUR/mesiacdohodou, v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. v znení neskorších predpisov, od 850 - 1200 € v závislosti od dĺžky praxe uchádzača plus iné príplatky, polročné odmeny