Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Praktická sestra/sestra

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ

Miesto práce
Hlavná 13, Stupava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiaczákladná mzda je 900€ - praktická sestra, 1000€ - sestra; horná hranica mzdy závisí od dosiahnutého vzdelania a dĺžky odbornej praxe, samozrejmosťou sú príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok a noc, príplatky za prácu nadčas, polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatná odborná ošetrovateľská práca na oddelení, odbery, meranie telesných funkcií, vedenie predpísanej ošetrovateľskej dokumentácie, starostlivosť o prijímateľov sociálnych služieb, podieľanie sa na organizovaní, koordinovaní a kontrole ošetrovateľskej starostlivosti na oddelení

- 13.plat, polročné odmeny,
- finančný príspevok na regeneráciu pracovnej sily 120,00 €,
- druhá platená polhodinová prestávka na jedlo a oddych,
- gastrolístky za nočné služby, obedy v cene 0,77 €
- 7 týždňov dovolenky,
- príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, vo sviatok, za nočnú prácu, za nadčas
- každoročný nárast základného platu,
- príspevok na dôchodkové sporenie vo výške 2% z hrubej mzdy
- príspevok na rekreáciu
- podpora celoživotného kreditového vzdelávania sestier

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

organizácia a plánovanie práce, pružnosť, adaptabilita, flexibilita, samostatnosť, precíznosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, empatia, komunikatívnosť

DSS a ZpS Kaštieľ poskytuje sociálne služby už vyše 50 rokov širokej škále prijímateľov rôznych vekových skupín s vysokým stupňom odkázanosti. Zárukou poskytovania vysokej kvality služieb je dodržiavanie štandardov kvality, sledovanie najnovších trendov v oblasti sociálnych služieb a predovšetkým individuálnych potrieb prijímateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4011952  Megjelentetés dátuma: 15.12.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac