Zamestnanec práčovne

Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ

Miesto práce
Hlavná 13, Stupava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
560,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v práčovni - práčka, šička, triedenie bielizne, obsluha pračiek a sušičiek, skladanie bielizne, žehlenie, mangľovanie, jednoduché opravy oblečenia - našívanie označení, jednoduché zašívanie, prišívanie gombíkov...

7,5 - hodinový pracovný čas, 5 dní dovolenky navyše, pitný režim, predlžené prestávky, polročné odmeny, príspevok na regeneráciu pracovnej sily, každoročné zvyšovanie platu, dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti, práca v nestresovom prostredí, pravidelný zaručený príjem

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, precíznosť, svedomitosť, manuálna zručnosť

DSS a ZpS Kaštieľ poskytuje sociálne služby už vyše 50 rokov širokej škále prijímateľov rôznych vekových skupín s vysokým stupňom odkázanosti. Zárukou poskytovania vysokej kvality služieb je dodržiavanie štandardov kvality, sledovanie najnovších trendov v oblasti sociálnych služieb a predovšetkým individuálnych potrieb prijímateľov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3447275  Megjelentetés dátuma: 10.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 560,00 €