Rehabilitačný pracovník

Domov seniorov Lamač

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiactarifná mzda v závislosti od praxe + osobný príplatok (100-300) + 2x odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná rehabilitačná starostlivosť obyvateľov Domova seniorov

5 dní dovolenky naviac, stravovanie na pracovisku – stravné v hodnote 0,90 €; možnosť ubytovania v zariadení (2-posteľová izba/70€/posteľ/mesiac); polročné a ročné odmeny; preventívna zdravotná starostlivosť; príspevok na DDS

Žiadosť, spolu s profesným životopisom a súhlasom so spracovávaním osobných údajov, prosíme zasielať na e-mailovú adresu DSL.
Výhodou je registrácia v Slovenskej komore fyzioterapeutov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

rehabilitačná sestra,fyzioterapia

Počet rokov praxe

5

Vzťah k seniorom, empatia, zručnosť v terapeutických postupoch, bezúhonnosť, prax v obdobnej pozícii výhodou

Domov seniorov Lamač je rozpočtová organizácia, ktorej zriaďovateľom je Hlavné mesto SR Bratislava, v zmysle Zákona o sociálnych službách.
V domove poskytujeme starostlivosť občanom, ktorí sú v sociálnej núdzi podľa § 35, zákona č.448/2008 Z.z. a sú poberateľmi starobného dôchodku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1607332  Megjelentetés dátuma: 13.9.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac