Vedúca/i odborných činnosti v Domove dôchodcov, Pažítkova 2

Domov dôchodcov, Pažítková 2, Bratislava

Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Znalosť platnej legislatívy pre zariadenia poskytujúce sociálnu starostlivosť,
prax vo vedení kolektívu je minimálne 5 rokov.
Sociálna práca v zariadení sociálnych služieb, zabezpečovanie a vykonávanie sociálno-právnej agendy obyvateľov, poskytovanie sociálno-právnej služby a sociálno-právneho poradenstva.
Riadi a koordinuje činnosť úseku odborných činností (sociálno-ošetrovateľský úsek).
Vyhotovuje rozhodnutia týkajúce sa agendy poskytovania sociálnych služieb.
Vykonáva administratívne práce spojené s prácou sociálneho pracovníka.
Koordinuje všetky potrebné pokladničné operácie.
Prehodnocuje individuálny plán a plán sociálnej rehabilitácie s IT tímom
Vybavuje agendu súvisiacu so zbavením svojprávnosti klientov.
Komunikuje s rodinnými príslušníkmi klienta, vyhotovuje poklady pre štatistické výkazníctvo.

týždenný pracovný čas 37,5 hodín
týždeň dovolenky naviac
2x ročné odmeny

DȎLEŽITÉ! Pre zaradenie do výberového konania je potrebné zaslať žiadosť o účasť vo výberovom konaní, životopis, overené kópie o najvyššom vzdelaní, výpis z registra trestov na adresu: Domov dôchodcov, Pažítková 2, 821 01 Bratislava v zalepenej obálke s názvom
"Výberové konanie : vedúca/i odborných činnosti", alebo osobne na uvedenej adrese

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

bezúhonnosť,
prax v rozpočtovej organizácií

Domov dôchodcov je zariadenie sociálnych služieb s celodenným pobytom, zriadené Mestskou časťou Bratislava - Ružinov. Našim zámerom je vytvárať príjemné, empatické a predovšetkým dôstojné prostredie nielen pre našich obyvateľov, ale aj pre zamestnancov. Buďte toho súčasťou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4035506  Megjelentetés dátuma: 18.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac