Predajca kuchýň Sykora/interiérový dizajnér v kuchynskom štúdiu

DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Kuchynské štúdio DOMOSS – kuchyne SYKORA Trenčín, Námestie sv. Anny, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
660,-€ plus odmeny a prémie do cca 1.100,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovanie a predaj kuchynských liniek zn. Sykora, obývačiek, nábytku,
spotrebičov, stoly,stoličky, predaj talianskeho nábytku a doplnkov
- komunikácia realizácie a odborné poradenstvo v oblasti kuchýň a aj
interiérov
-vypracovanie cenovej ponuky
- komunikácia so zákazníkom až do celkového ukončenia a odovzdania zákazky

-platové podmienky - plus prémie do výšky dohodnutého platu na dobu zaučenia /cca rok a potom odmeňovanie podľa predaja/
-systém podpory v celom predajnom procese/grafické návrhy, získavanie zákazníkov,../
-zázemie v stabilnej a prosperujúcej firme
-profesionálny a zároveň ľudský prístup manažmentu
-spoločnosť vytvára priestor pre vzdelávanie a sebarealizáciu zamestnancov
-účasť na výstavách a odborných školeniach aj v zahraničí
- motivujúce platové ohodnotenie závislé od dosiahnutých výsledkov
- garantovaná mzda po dobu zaučenia
- zaujímavé zamestnanecké benefity vyplývajúce z obchodnej činnosti firmy
- príspevky pri životných jubileách, pri narodení dieťaťa, pri svadbe, vernostné
odmeny
- flexibilný pracovný čas

Na výberové pohovory budú pozvaní iba kandidáti, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.
Všetkým záujemcom ďakujeme
Profesné životopisy zasielajte na mail. adresu
[email protected] a zároveň
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
AutoCAD - Základy
SketchUp - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hľadáme tímového hráča s vysokým osobným nasadením a výkonom, s aktívnym a pozitívnym prístupom k práci, s orientáciou na výsledok
-samostatnú a tvorivú osobnosť s výbornými komunikačnými, prezentačnými a obchodníckymi zručnosťami
- požadujeme prax v obchode, najlepšie v oblasti navrhovania a predaja interiérov/nie je podmienka/
- znalosť základných nástrojov - excel, kalkulácie
Pracovná pozícia nie je vhodná pre študentov denného ani externého štúdia !!!!!

Spoločnosť DOMOSS pôsobí na trhu bývania a vybavenia domácnosti už viac ako 30 rokov. DOMOSS prináša široké spektrum produktov a služieb pre domácnosť. Svoje služby DOMOSS poskytuje v regióne západného Slovenska. V sieti 4 kúpeľňových a 4 kuchynských štúdií prináša značkové produkty vysokej kvality od popredných svetových výrobcov. Štúdiá DOMOSS nájdete v Piešťanoch, Bratislave, Trnave. Zákazníkom poskytujeme poradenstvo a projektové riešenia kuchýň a kúpeľní.
DOMOSS okrem siete štúdií je aj veľkoobchodná spoločnosť s bielou technikou a sanitou s celoslovenským pokrytím.
Spoločnosť sa vo svojej ponuke orientuje na renomované svetové značky a produkty, ktoré zaručujú zákazníkom riešenia s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu a to s veľkou škálou výberu.
www.domoss.sk , www.studiadomoss.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3754836  Megjelentetés dátuma: 4.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 660,-€ plus odmeny a prémie do cca 1.100,-€