Si študent, máš chuť pracovať a kariérne rásť? Hľadáme mladý kolektív do manažérskeho tréningového programu v Domino's Pizza!

Domino's Pizza

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 6,83 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Domino's Pizza, ktorá má dlhoročnú tradíciu a stabilitu na medzinárodnom trhu, hľadá posily do svojich prevádzok v Bratislave. Stačí ti len chuť učiť sa a môžeš k tomu ešte aj kariérne rásť.

Chceš sa stať súčasťou svetovej značky zameranej na najrýchlejšiu donášku pizze na Slovensku? Tešíme sa práve na teba!

Tvojou náplňou práce bude (jedná sa o kumulatívnu pracovnú ponuku):
• Vedúci zmeny vykonáva okrem administratívnych a manažérskych aj povinnosti radových zamestnancov, či už prípravu pizze alebo obsluhu zákazníkov (80% času)
• 6-týždňový tréningový level zahŕňa prípravu na pozíciu Assistant Manager
• Vedúci zmeny ide príkladom, dodržiava pravidlá na 100% a to isté očakáva aj od tímu na prevádzke
• efektívna komunikácia s tímom prevádzky
• vedenie zamestnancov a delegovanie úloh pre zabezpečenie hladkého chodu prevádzky a dosahovanie požadovaných cieľov, zodpovednosť za chod celej prevádzky
• prijímanie a spracovávanie telefonických objednávok
• objednávanie tovaru, tvorba týždenného rozpisu pracovných zmien, rátanie peňazí
• uskladnenie surovín z dodacieho priestoru do skladu, na pracovnú plochu a do
chladiarne
• ovládanie zariadení, ktoré sa nachádzajú na prevádzke
• práca na zmeny (ranná alebo večerná)
• istý kariérny postup

- mzda cez týždeň 4,77 €/hod. (brutto)
- mzda v sobotu 5,37 €/hod. (brutto)
- mzda v nedeľu 7,16 €/hod. (brutto)
- mzda cez sviatok cca. 7,16 €/hod. (brutto)
- nočný príplatok (po 22:00) 1,432 €/hod. (brutto)

- Základná zložka mzdy je 3,58 €/odpracovanú hodinu (brutto)
- Príspevok na udržiavanie uniformy je 1,19 € za každú odpracovanú hodinu počas bežného pracovného dňa (t.j. nie v sobotu, nedeľu a vo sviatok) - (nedaní sa))
- Príplatok za sviatok – cca. 3,58 €/hod. (brutto)
- Príplatok za sobotu - 1,79€ / hod. (brutto)
- Príplatok za nedeľu - 3,58€ / hod. (brutto)

• možný kariérny postup na pozíciu Store Manager
• zľava 35% na stravu pre rodinu a známych
• zľava 50% na stravu pre seba
• interné odmeňovanie zamestnancov
• kultúrne a spoločenské akcie
• mesačné bonusy za dosiahnutý tímový výkon

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax na obdobnej pozícii výhodou
• práca na zmeny alebo cez víkend nerobí problém
• multitasking
• orientácia na zákazníka
• orientácia na ciele a riešenia
• snaha o inovácie a neustále zlepšovanie
• príjemné vystupovanie a komunikácia s ľuďmi
• dobrý úsudok
• tímový hráč a líder
• platný potravinársky preukaz
• sebadisciplína
• výborné komunikačné schopnosti
• úprimnosť a zodpovednosť
• kreativita
• analytické schopnosti
• pozitívnosť a nadšenie
• organizovanosť
• vodcovské schopnosti

Spoločnosť APIM Gastro, s.r.o. je držiteľom franchisingovej licencie Domino's Pizza, ktorá je uznávaným svetovým lídrom v oblasti donášky pizze. Domino's Pizza má vyše 16 000 prevádzok vo viac ako 90 krajinách sveta. APIM Gastro, s.r.o. má otvorené 4 prevádzky na Slovensku a hľadá do svojho tímu šikovných, pracovitých, energických a pozitívnych ľudí, ktorí chcú byť súčasťou tohto svetového konceptu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3551038  Megjelentetés dátuma: 16.5.2022  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.