Rozvoz jedla pre Domino's Pizza vlastným autom (V Novom Meste, Račianska 72 alebo Petržalke (Rusovská cesta 54).

Domino's Pizza

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
4,5 - 7,16 EUR/hod.mzda cez týždeň od 4,00 €/hod., mzda v sobotu 5,37 €/hod., mzda v nedeľu 7,16 €/hod., mzda cez sviatok cca. 7,16 €/hod.,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Domino's Pizza, ktorá má dlhoročnú tradíciu a stabilitu na medzinárodnom trhu hľadá posily do svojich prevádzok v Bratislave. Stačí ti len chuť učiť sa a my ťa všetko naučíme.
Nepremeškaj príležitosť stať sa súčasťou svetovej značky zameranej na rýchlu donášku pizze v Bratislave. Tešíme sa práve na teba!

Prevádzky v Starom Meste (Križná 23), Novom Meste (Račianska 72), Ružinove (Kaštieľska 2) a Petržalke (Rusovská cesta 54).

• potrebný preukaz pre prácu s potravinami

Na pracovnom čase sa dá vopred dohodnúť!

Tvojou náplňou práce bude:
• rozvoz jedál na vlastnom vozidle, prípadne na našom skútri
• doručenie pizze priamo k dverám zákazníka
• komunikácia so zákazníkmi (aj na prevádzke)
• prijímanie a spracovávanie telefonických objednávok
• aktívna výpomoc na prevádzke ako je čistenie a upratovanie

- mzda cez týždeň od 4,00 €/hod. (brutto)
- mzda v sobotu 5,37 €/hod. (brutto)
- mzda v nedeľu 7,16 €/hod. (brutto)
- mzda cez sviatok cca. 7,16 €/hod. (brutto)
- nočný príplatok (po 22:00) 1,432 €/hod. (brutto)
- príspevok na PHM a auto cca. 1,20 – 1,60€/hod (nedaní sa)

- Základná zložka mzdy je 3,58 €/odpracovanú hodinu (brutto)
- Príspevok na udržiavanie uniformy je 0,42 € za každú odpracovanú hodinu počas bežného pracovného dňa (t.j. nie v sobotu, nedeľu a vo sviatok) - (nedaní sa)
- Príplatok za sviatok – cca. 3,58 €/hod. (brutto)
- Príplatok za sobotu - 1,79€ / hod. (brutto)
- Príplatok za nedeľu - 3,58€ / hod. (brutto)
- Štandardné prepitné v prepočte 200 - 350€ mesačne.

• možnosť karierného rastu a vzdelávanie s tým spojené
• zľava 50% na stravu počas pracovnej zmeny
• zľava 35% na stravu pre rodinu a priateľov
•kompletné zaškolenie na pozíciu
• interné odmeňovanie zamestnancov
• kultúrne a spoločenské akcie
• postupne navýšenie platu
• stravné lístky v hodnote 3,83€ / deň u TPP
• je možná dohoda pri plánovaní pracovných zmien

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• príjemné a ústretové vystupovanie
• prozákaznícke myslenie
• schopnosť dobre sa orientovať v neznámom
teréne a schopnosť dobre čítať z mapy
• schopnosť tímovej práce
• ochota k fyzickej práci
• ochota pracovať aj cez víkendy a sviatky

Spoločnosť APIM Gastro, s.r.o. je držiteľom franchisingovej licencie Domino's Pizza, ktorá je uznávaným svetovým lídrom v oblasti donášky pizze. Domino's Pizza má vyše 16 000 prevádzok vo viac ako 90 krajinách sveta. APIM Gastro, s.r.o. má otvorené 4 prevádzky na Slovensku a hľadá do svojho tímu šikovných, pracovitých, energických a pozitívnych ľudí, ktorí chcú byť súčasťou tohto svetového konceptu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3502819  Megjelentetés dátuma: 26.10.2021  Alapbér (bruttó): 4,5 EUR/hod.