Si autičkár a chceš si privyrobiť nejaké to euro navyše? Tak neváhaj a jazdi pre nás! Hľadáme vodičov na donášku pizze.

Domino's Pizza

Miesto práce
Račianska 72, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
11.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
do výšky 1200€/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Domino´s Pizza, ktorá má dlhoročnú tradíciu a stabilitu na medzinárodnom trhu hľadá posily do svojej ďalšej prevádzky v Bratisleve. Stačí ti len chuť učiť sa a môžeš k tomu ešte aj kariérne rásť.

Chceš sa stať súčasťou svetovej značky zameranej na donášku najrýchlejšej pizze v Bratislave? Tešíme sa práve na teba!

Tvojou náplňou práce bude:
• jazda na vlastnom motorovom vozidle
• dovezenie pizze priamo k dverám zákazníka
• komunikácia so zákazníkmi
• prijímanie a spracovávanie telefonických objednávok
• v prípade potreby aktívna výpomoc na prevádzke

• možnosť karierného rastu a vzdelávanie s tým spojené
• pevná mzda + cestovné náhrady podľa platnej legislatívy (0,183 €/km)
• kompletné zaškolenie
• zľava 35% na stravu priamo na prevádzke
• interné odmeňovanie zamestnancov
• kultúrne a spoločenské akcie
• postupne navýšenie platu

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• príjemné a ústretové vystupovanie
• prozákaznícke myslenie
• schopnosť dobre sa orientovať v neznámom teréne
• schopnosť dobre čítať z mapy (dobrá orientácia v Starom meste je vítaná)
• schopnosť porozumieť pokynom nadriadeného
• schopnosť tímovej práce
• ochota k fyzickej práci
• ochota pracovať cez víkendy a sviatky (možnosť naplánovania zmien)
• dobrý technický stav motorového vozidla je podmienkou
• potrebný platný preukaz pre prácu s potravinami

Spoločnosť APIM Gastro, s.r.o. je držiteľom franchisingovej licencie Domino's Pizza, ktorá je uznávaným svetovým lídrom v oblasti donášky pizze. Domino's Pizza má vyše 16 000 prevádzok vo viac ako 90 krajinách sveta. APIM Gastro, s.r.o. má otvorené 4 prevádzky na Slovensku a hľadá do svojho tímu šikovných, pracovitých, energických a pozitívnych ľudí, ktorí chcú byť súčasťou tohto svetového konceptu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3124237  Megjelentetés dátuma: 6.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: do výšky 1200€/netto