Regionálny manažér

Dominika Darvašová

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacfixná zložka 1500 - 3000 EUR/mesiac + provízna zložka mzdy v závislosti od praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie už zabehnutých produktívnych obchodníkov
- neustála práca na nábore nových obchodníkov
- motivácia, koučing a adaptácia obchodníkov
- podpora obchodníkov pri obchodných stretnutiach s klientom
- zabezpečenie plynulého chodu agentúrnej kancelárie so zameraním na kvalitný servis pre svojich klientov

ZABEHNUTÁ AGENTÚRNA KANCELÁRIA - ihneď k dispozícií
STABILNÝ OBCHODNÝ TÍM - ako podpora po skúšobnej dobe a po adaptačnom pol roku

- atraktívna podpora pri budovaní svojej kariéry
- atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
- príspevok zamestnávateľa na firemné životné poistenie a špeciálne zľavy na vybrané poistné produkty
- zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
- podpora pri nábore a výbere vhodných kandidátov
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- pracovný kolektív profesionálov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- komunikatívnosť
- optimizmus a pozitívna energia
- motivácia neustále sa vzdelávať

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 950 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.
Allianz sa ako zamestnávateľ riadi princípom rovnosti príležitostí a preto privíta všetky žiadosti o zamestnanie bez ohľadu na rasový alebo etnický pôvod, národnosť, vek, rod, náboženské alebo iné presvedčenia, zdravotné postihnutie či sexuálnu orientáciu.
ID: 3785899  Megjelentetés dátuma: 5.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac