Manažér kvality

Dometic Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Tehelná 8, Fiľakovo
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacod 2500 Eur/mesiac v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie úseku kvality vo výrobnej spoločnosti - tím kontrolórov a technikov
- Riadenie a koordinovanie činností vyplývajúcich zo systémov a politiky kvality s cieľom uspieť v ISO certifikačných auditoch
- Zodpovednosť za systém kvality (ISO 9001, ISO 14001)
- Zabepečiť, aby systém manžérstva kvality zodpovedal zákazníckym, interným a legislatívnym požiadavkám
- Vybudovanie firemnej kultúry v oblasti kvality v nadväznosti na firemnú stratégiu
- Zavádzanie zmien v procese výroby
- Riadiť monitrovanie, meranie a posudzovanie interých procesov, ktoré ovplyvňujú kvalitu produktov spoločnosti, ovládanie nástrojov kvality (APQP, PPAP, FMEA, 8D report, QRQC)
- Riadenie procesu s cieľom zníženia množstva chybných výrobkov a nákladov na nekvalitné výrobky
- Znižovanie počtu reklamácií zo strany zákazníka
- Znižovanie internej miery nepodarkov
- Udržiavanie dokumentácie a spracovávanie štatistických analýz, interpretácia výsledkov do centrály v zahraničí

- Motivujúce finančné ohodnotenie (základná mzda + ďalšie bonusy)
- Príspevok pri odpracovaných rokoch v spoločnosti
- Príspevok pri životnom jubileu
- Príspevok pri odchode do dôchodku
- Príspevok pri narodení dieťaťa a iné
- Stravovací príspevok nad rámec zákona
- Práca pre stabilnú a silnú medzinárodnú spoločnosť
- Flexibilná pracovná doba
- Pravidelné odborné školenia
- A iné

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku poštou alebo e-mailom na adresu: [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na výkon práce na danej pozícii a ktorých životopis vyberieme po starostlivom posúdení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Expert
Open Office - Expert
Kontrola kvality - Expert
Leadership - Expert
Vedenie tímu - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

- Univerzitné vzdelanie technického smeru
- Strategické, praktické a analytické myslenie
- Silné komunikačné schopnosti, so schopnosťou pracovať pod stresom s vysokým motivačným faktorom od nástupu
Skúsenosti v oblasti implementácie zmien a nastavovania procesov od ich základu
- Samostatnosť v rozhodovaní, spoľahlivosť a flexibilita
- Zmysel pre detail
- Spoľahlivosť
- Prezentačné a medziľudské zručnosti
- Plynulá angličtina (slovom aj písmom) vrátane technickej terminológie (úroveň B2/C1) je nevyhnutnou podmienkou

Dometic je svetovým lídrom vo výrobe výrobkov, ktoré plnia a spríjemňujú základné potreby na cestách - Mobile Living. Výrobky spoločnosti Dometic sa využívajú v obytných vozidlách, lodiach, nákladných vozidlách, alebo sú len využívané milovníkmi krásnej prírody pri objavných cestách - vidieť viac miest, viac krás a dlhšie odpočívať.

Výrobky spoločnosti Dometic sú predávané vo viac ako 100 krajinách sveta.

We are an international company within associated production companies in group around the world

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3870672  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac