Recepčná, recepčný

DOMÉNA, s.r.o. - Hotel ATRIUM

Atrium Hotel, Nový Smokovec 42, 062 01 Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Termín nástupu
ihneď
630 - 700 EUR/mesiac700,-Eur- výška mzdy bude finálne určená po vzájomnej dohode s prihliadnutím na prax a skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obľubujete komunikáciu s ľuďmi?
• Teší Vás pomáhať a radiť ľuďom?
• Zvládate riešiť komplikované situácie a sťažnosti?
• Sú plán, poriadok a zmysel pre detail Vašou silnou stránkou?

Ak sú Vaše odpovede na vyššie uvedené otázky kladné, tak potom hľadáme práve Vás a budete vykonávať:

- práce podľa požiadaviek vedúceho recepcie ( reporty, dotazníky spokojnosti),
- priamy kontakt a komunikácia s klientmi hotela,
- práca s hotelovým rezervačným systémom HOREC,
- prijímanie a odubytovanie hostí/ check-in a check-out,
- vykonávanie a zodpovednosť za rezervácie ubytovania, športových a relaxačných služieb,
- úzka spolupráca a komunikácia s vedúcimi pracovníkmi ostatných prevádzok v hoteli,
- vedenie evidencie ubytovaných hostí a poskytnutých služieb,
- pokladničné operácie,
- vystavovanie dokladov,
- príjem hotovostných a bezhotovostných platieb,
- predaj doplnkového sortimentu a jeho evidencia,
- zapisovanie odkazov a dôležitých informácií pre nasledujúcu
zmenu.

- korektný a seriózny prístup k odmeňovaniu,
- práca v zohratom tíme,
- práca v atraktívnom prostredí,
- možnosť bezplatného využitia wellness centra v stanovených termínoch,
- bezplatný víkendový pobyt v jednom z hotelov skupiny TRINITY,
- zaujímavé možnosti ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.

Zaslaním svojho životopisu, fotografie a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti DOMÉNA, s.r.o., Nový Smokovec 42, Atrium Hotel, Vysoké Tatry 062 01 IČO: 31 399 282, aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja t.j. s ukladaním na
nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Vzhľadom na naše kapacitné možnosti, budeme kontaktovať len kandidátov spĺňajúcich uvedené požiadavky.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie, pozitívny prístup k práci
- vnútorná motivácia s cieľom dosiahnuť úspech
- výborné komunikačné zručnosti,
- orientácia na zákazníka,
- tímovosť, otvorenosť, kultivovanosť vystupovania, schopnosť riešiť otvorene problémové situácie.
- lojálnosť, zmysel pre detail.

Spoločnosť DOMÉNA s.r.o. prevádzkuje hotel Atrium*** v Novom Smokovci vo Vysokých Tatrách.
Atrium Hotel*** v Novom Smokovci zaujme nielen svojou netradičnou kruhovou architektúrou, ale aj svojou polohou na úpätí Slavkovského štítu. Z hotelových izieb ako aj reštaurácie s panoramatickým výhľadom sa ponúka prekrásny pohľad na tatranské štíty alebo na slnkom zaliatu Podtatranskú kotlinu.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme.
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3785224  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 630 - 700 EUR/mesiac700,-Eur- výška mzdy bude finálne určená po vzájomnej dohode s prihliadnutím na prax a skúsenosti.