Asistentka riaditeľa hotela

DOMÉNA, s.r.o. - Hotel ATRIUM

Nový Smokovec 42, Atrium Hotel, 062 01 Vysoké Tatry, okres Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie agendy spoločnosti
- zodpovednosť za adaptačný proces nových zamestnancov
- evidencia a vybavovanie korešpondencie
- telefonická a e-mailová komunikácia s partnermi spoločnosti, štátnymi inštitúciami
- príprava podkladov na porady
- zápisy z porád a pracovných stretnutí
- evidencia pracovných úloh, sledovanie termínov a plnení
- kontrola zadaných úloh z porád v rámci hotela a zadaných úloh z Trinity
- kontrola plánovaných stretnutí pána riaditeľa
- zabezpečovanie pracovných ciest nadriadeného
- vedenie knihy jázd k služobnému automobilu
- štatistiky
- správa mobilných telefónov
- iné administratívne práce podľa pokynov nadriadeného

- práca v profesionálnom a zohratom tíme,
- práca v atraktívnom prostredí,
- možnosť bezplatného využitia Wellness&Spa,
- bezplatný víkendový pobyt v jednom z hotelov skupiny TRINITY,
- zaujímavé možnosti ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.

Hotel Atrium vám ponúka jedinečnú perspektívu na uplatnenie Vašej profesionality a odborných znalostí, vrátane kariérneho postupu. Miesto práce sa nachádza v úžasnom prostredí, Vysokých Tatier a vystupuje ako súčasť jedného z troch hotelov poprednej aliancie Trinity Hotels.

Do užšieho výberu budú zaradené LEN kandidátky, ktoré zašlú životopis s FOTOGRAFIOU !
Všetkým kandidátkam, ktoré sa o danú pozíciu budú uchádzať vopred ďakujeme za prejavený záujem. KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÉ KANDIDÁTKY, ktoré budú telefonicky pozvané na osobný pohovor.
Priložte, prosím, nasledujúci text:

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti DOMÉNA s.r.o., aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja t.j. s ukladaním na
nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, cestovný ruch, hoteliérstvo, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- príjemné vystupovanie, pozitívny prístup k práci,
- vnútorná motivácia s cieľom dosiahnuť úspech,
- výborné komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti,
- orientácia na výsledky ,
- tímovosť, otvorenosť, kultivovanosť vystupovania, schopnosť riešiť otvorene problémové situácie,
- lojálnosť, zmysel pre detail.

Spoločnosť DOMÉNA s.r.o. prevádzkuje hotel Atrium*** v Novom Smokovci vo Vysokých Tatrách.
Atrium Hotel*** v Novom Smokovci zaujme nielen svojou netradičnou kruhovou architektúrou, ale aj svojou polohou na úpätí Slavkovského štítu. Z hotelových izieb ako aj reštaurácie s panoramatickým výhľadom sa ponúka prekrásny pohľad na tatranské štíty alebo na slnkom zaliatu Podtatranskú kotlinu.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme.
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3023726  Megjelentetés dátuma: 20.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou