Účtovník, účtovníčka

DOMA Prešov, s.r.o.

Miesto práce
Petrovianska 34, Prešov-Solivar
Termín nástupu
dohodou
od 800,- eur (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalosti a odborných skúseností vybraného kanditdáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

účtovanie prijatých faktúr, pokladne a iných dokladov, zaúčtovania a príprava zápočtov, vypracovanie a kontrolovanie daňových priznaní dph a kontrolného výkazu, mesačný reporting údajov, práca v účtovnom teame

zabehnutý sociálny program spoločnosti, príjemný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vysoká miera zodpovednosti, precíznosti.
Ovládanie účtovného softvéru Tangram výhodou.
Prax účtovania vo výrobnej spoločnosti výhodou.

Spoločnosť DOMA Prešov s.r.o. vyrába sortiment ôsmich druhov dresingov a približne tridsať druhov majonézových a tatárskych omáčok, vrátane tých ochutených.
Ponuka je pre všetkých malospotrebiteľov a výrobcov lahôdkárskych výrobkov.
Spoločnosť okrem výroby funguje aj ako baliareň (jednoporciové balenia horčíc, kečupov a grilovacích omáčok).
Produkty spoločnosti DOMA Prešov s.r.o. môžete nájsť doma aj v zahraničí.
Svoje výrobky podnik predáva pod značkou DOMA.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3621885  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800,- eur (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalosti a odborných skúseností vybraného kanditdáta)