Opatrovateľka - 4 voľné pracovné miesta pre absolventov do 29 rokov

Dom sv. Huga z Grenoble, n.o.

Miesto práce
Bidovce č. 307, okres Košice-okolie, Košický kraj
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie všetkých úkonov opatrovateľskej činnosti pre klientov nášho zariadenia ( 8 klientov na 1 opatrovateľku ),
-Vykonávane obslužných činností pre klientov zariadenia,
- vykonávanie záujmovej činnosti s klientmi zariadenia,
- dvojzmenná prevádzka, 12-hodinové zmeny ( Denná, Nočná, 2 dni voľno ).
Ďalšie požiadavky:
- Vek do 29 rokov,
- ideálne vzdelanie zdravotnícky asistent, sanitárka,
- evidovaný na UPSVAR najmenej 12 mesiacov,
- bez požiadavky na odbornú prax ( počas prvých troch mesiacov vykonávanie pracovnej činnosti pod dohľadom/s pomocou tútora ).

Zamestnanecké výhody budú prezentované pri osobnom pohovore.

Pre zaradenie do výberového procesu zašlite nám prosím na e-mail: [email protected] Vašu žiadosť o prijatie spolu so životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotnícky asistent, sanitár, opatrovateľka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny uchádzač by mal mať kladný vzťah k seniorom, byť trpezlivý a schopný samostatne pracovať.

Poskytovanie celoročnej pobytovej sociálnej služby v Zariadení opatrovateľskej služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3241395  Megjelentetés dátuma: 14.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou