Vodič nákladného vozidla C / vodič dodávkového vozidla B

Dolphin Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, Bratislava, 82104
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Distribúcia balenej vody nákladným vozidlom nad 3,5t. Servis/sanitácia výdajníkov vody a príslušenstva. Komunikácia so zákazníkmi.

Dolphin Slovakia hľadá nových vodičov na vozidlá do 3,5t a nad 3,5t. Pracuje sa pondelok-piatok cca 6:00-15:00 hod, víkendy, sviatky voľné. Dodržiavanie Nariadenia ES č.561/2006 o pracovnom čase vodičov samozrejmosťou. Jazdí sa prevažne Bratislava+Západné Slovensko. Vozový park Mercedes Atego, Sprinter.
Vodičov s oprávnením C1, C bez praxe zaučíme.
Zaujímavý pravidelný mesačný bonus na základe dodaného tovaru a služieb.

Informácie o výberovom konaní

-Zamestnanecká uniforma
-Pravidelné školenia
-Možnosť rozšíriť VP z B na C

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- digitálna karta vodiča
- KKV
- psychotesty
- prax vo vedení nákladného motorového vozidla
- fyzická zdatnosť
- flexibilita a ochota pracovať
- základná znalosť angličtiny alebo nemčiny výhodou, avšak nie podmienkou

Dolphin plní pramenitú vodu, zabezpečuje servis výdajníkoov vody a dodáva vodu do firiem a domácností od roku 1997. Dolphin je kľúčovým európskym hráčom v oblasti poskytovania pitného režimu. Manažment Dolphinu zastával vedúce pozície v národných a medzinárodných asociáciách operatorov pitného režimu vždy boli lídrami v rozvoji tohto priemyslu v Európe.

V Dolphine máme vášeň pre plnenie pramenitej vody najvyššej kvality. Plniace linky Dolphinu získali certifikáty NSF a GWCA a zaviedli najvyššie štandardy v oblasti hygieny, logistiky, geohydrológie, bezpečnosti a zabezpečenia kvality. V Dolphine plníme fľaše priamo pri prameni vody, ktorá pochádza z chránených historických podzemných zdrojov.
ID: 1918242  Megjelentetés dátuma: 27.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou