Можливість для людей з України

Fakturant/ka

Dolphin Central Europe, s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
ihneď
1 150 - 1 300 EUR/mesiacUplatňuje sa pravidelný bonus na základe KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vystavovanie a účtovanie faktúr na základe dodacích listov
- Vystavovanie a účtovanie prenájmových faktúr na základe databázy výdajníkov
- Spracovanie a účtovanie vystavených faktúr
- Spracovanie a účtovanie bankových výpisov
- Odsúhlasovanie saldokonta, vystavovanie a účtovanie zápočtov a upomienok
- Telefonické vymáhanie pohľadávok od neplatiacich zákazníkov pri dodržaní platných pracovných postupov
- Denná telefonická / emailová komunikácia s neplatiacimi zákazníkmi za účelom získania aktuálnych informácii o ich platobných možnostiach a schopnostiach
- Spracovanie a riadenie vlastnej databázy neplatiacich zákazníkov
- Príprava podkladov pre právnika na vymáhanie
- Iné operatívne činnosti podľa požiadaviek nadriadeného
- Reportovanie

- Práca v skvelom tíme v dynamickej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu pitného režimu a výdajníkov vody.
- Ponúkame Vám vynikajúce pracovné prostredie, možnosť kariérneho rastu, konkurencieschopné platové ohodnotenie a balík zamestnaneckých výhod.
-Jedným z benefitov zdravé občerstvenie zdarma počas celého dňa (ovocie, jogurty, musli), neformálny open space, a super kolegovia.
- Zaškolenie priamo v priestoroch spoločnosti v "Dolphin academy"
- Programy pre osobnostný a kariérny rozvoj vrátane výučby cudzích jazykov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Drive - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a ochota učiť sa,
- základná znalosť angličtiny alebo nemčiny je výhodou, avšak nie je podmienkou.​​
- excel
- pozornosť, samostatnosť
- analytické a logické myslenie
- zmysel pre detail a precíznosť

Prečo pracovať pre spoločnosť Dolphin?

Spoločnosť Dolphin je lídrom na trhu v oblasti hydratácie a už viac ako 20 rokov poskytuje zákazníkom na Slovensku vysokokvalitné výrobky a služby. Sme odhodlaní chrániť planétu a prostredie, v ktorom pôsobíme, a sme známi ako inovátori v odvetví, ktorí poskytujú nové, udržateľné riešenia. V spoločnosti Dolphin veríme, že spoločne môžeme mať pozitívny vplyv, a podporujeme iniciatívy, ktoré umožňujú podporu miestnych výrobcov, kedykoľvek je to možné. Sponzorujeme tiež školy a sme členmi rôznych obchodných komôr.

V spoločnosti Dolphin veríme, že každý by mal mať prístup ku kvalitnej pitnej vode. Naším poslaním je sprístupniť pitnú vodu priamo spotrebiteľovi, a to každému, kedykoľvek a kdekoľvek. Našim zákazníkom sa snažíme poskytovať výnimočné služby, a preto zamestnávame len tých najlepších.
ID: 3837730  Megjelentetés dátuma: 11.4.2023  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac