Vedúci oddelenia

Dokument Logistik, s.r.o.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
Ihneď
nástupný plat: fixná zložka 1000,- + variabilná zložka 200,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia organizačne spadá medzi nižší manažment.

Náplň práce:
Vypracovávanie pravidelných a mimoriadnych reportov pre manažment.
Vedenie a motivácia zamestnancov oddelenia.
Organizovanie práce v rámci oddelenia, prideľovanie úloh a ich kontrola.
Zodpovednosť za dosahovanie cieľov, noriem a termínov.
Pracovná doba je jednozmenná.

Oddelenie vykonáva činnosti súvisiace so správou dokumentov:
- Triedenie a označenie dokumentov
- Zakladanie, zoraďovanie a vyhľadávanie dokumentov
- Evidencia, skenovanie a kontrola dokumentov
- Práca s PC.

- Možnosť ovplyvňovania výšky platu na základe dosahovaného fungovania a výkonu oddelenia
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Mladý dynamický kolektív, príjemné pracovné prostredie
- Stravné lístky, vianočný príspevok
- Firemné akcie, napr. vianočný večierok a iné

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Práca vhodná pre uchádzača bez praxe v oblasti správy registratúry.
Požadované predpoklady:
- Schopnosť riadiť viac ako 10 ľudí
- Orientácia na kvalitný výkon oddelenia
- Komunikačné schopnosti
- Bezúhonnosť (čistý Výpis z registra trestov)
- Zodpovednosť, samostatnosť
- Spoľahlivosť a precíznosť

Spoločnosť Dokument Logistik, s.r.o. sa zaoberá logistikou, archívnictvom a manažmentom dokumentov pre klientov v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3394351  Megjelentetés dátuma: 18.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupný plat: fixná zložka 1000,- + variabilná zložka 200,-