Referentka

Dokument Logistik, s.r.o.

Miesto práce
Pri Šajbách 1, 831 06 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fixná zložka 600€ + variabilná zložka 200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v Ekonomicko-personálnom útvare
- Organizovanie služobných a pracovných ciest, zabezpečenie ubytovania, a prepravy
- Komunikácia a spolupráca s dodávateľmi, klientmi, zamestnancami
- Vybavovanie záležitostí v mene spoločnosti na úradoch a v inštitúciách
- Vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov
- Administratívna a organizačná podpora pre nadriadeného, vedenie spoločnosti, pre oddelenia a tímy spoločnosti
- Spracovanie a evidencia štatistík, prehľadov, podkladov, dokumentov
- Príprava, evidencia a kontrola účtovných dokladov a podkladov
- Príprava, aktualizácia, evidencia, správa a archivácia dokumentov podľa pridelenej agendy v súlade s účtovnými, daňovými a inými právnymi predpismi a internými predpismi
- Správa a evidencia prideleného služobného majetku
- Aktívna účasť na školeniach, poradách, auditoch a firemných akciách
- Spoločenský servis pre návštevy, zodpovednosť za čistotu a reprezentatívnosť pracovného prostredia
- Aktívna účasť pri nábore zamestnancov, predvýber uchádzačov, organizovanie a vedenie pracovných pohovorov
- Práca s účtovným a personálnym informačným systémom a inými internými IS spoločnosti
- Účasť na služobných a pracovných cestách, vedenie služobného motorového vozidla

- Možnosť osobného a profesijného rozvoja
- Zaujímavá a rôznorodá práca
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Mladý dynamický kolektív, príjemné pracovné prostredie
- Stravné lístky, vianočný príspevok
- Firemné akcie, napr. vianočný večierok, guláš, teambuilding

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované predpoklady:
- Bezúhonnosť (čistý Výpis z registra trestov)
- Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- Odolnosť voči stresu, pozitívne myslenie
- Proaktívny prístup k práci, flexibilita
- Ochota čeliť novým výzvam
- Zodpovednosť, samostatnosť
- Spoľahlivosť a precíznosť

Spoločnosť Dokument Logistik, s.r.o. sa zaoberá logistikou, archívnictvom a manažmentom dokumentov pre klientov v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3208301  Megjelentetés dátuma: 3.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fixná zložka 600€ + variabilná zložka 200€