Asistentka ekonomického a obchodného oddelenia

DOKA Slovakia, Debniaca technika s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 28, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1.000 € brutto mzda (po skušobnej dobe zvýšenie), na základe výsledkov spoločnosti 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Office manažment - Zabezpečenie chodu kancelárie, objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia.
- Evidencia došlej a odoslanej pošty
- Centrálne prepájanie hovorov, zapisovanie a odovzdávanie odkazov, vybavovanie telefonátov
- Písomná komunikácia so zahraničím
- Príprava podkladov pre rôzne štatistické vyhodnotenia
- Administratívna práca vo všeobecnosti
- Podpora ekonomického a obchodného oddelenia
- Správa pokladne
- Evidencia a objednávky kancelárskeho materiálu
- Skenovanie a zakladanie faktúr, párovanie dokladov
Účasť na vybraných projektoch podľa zadania; organizácia firemných podujatí v spolupráci s inými oddeleniami spoločnosti.

- Možnosť profesionálneho rastu v rámci globálnej štruktúry spoločnosti
- Podpora osobného rozvoja
- Zdravotné prehliadky
- Spoločenské aktivity v rámci spoločnosti (športové a teambuildingové)
- Stabilita v medzinárodnej spoločnosti
- Hodiny AJ priamo v budove
- Príjemné pracovné prostredie

Radi by sme poďakovali uchádzačom za záujem o prácu pre našu spoločnosť. Zároveň však upozorňujeme, že kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí prejdú do užšieho kola výberového konania. Uchádzača by sme týmto chceli informovať, že spoločnosť DOKA Slovakia, Debniaca technika s.r.o., so sídlom Ivanská cesta 28, 821 04 Bratislava, IČO: 31 354 335, zapísaná do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I, v oddiele: Sr, vložke č.: 5405/B (ďalej len „Spoločnosť“) spracováva osobné údaje obsiahnuté v dokumentoch zaslaných Spoločnosti (životopis, motivačný list a pod.) uchádzačom za účelom realizácie výberových konaní na pracovné pozície Spoločnosti, a to na základe vykonania opatrení pred uzatvorením zmluvy v zmysle §13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Štruktúrovaný životopis zasielajte emailom na [email protected] do 31.1.2019

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť
- Systematickosť
- Vlastná iniciatíva
- Chuť na sebe pracovať
- Príjemné vystupovanie
- Komunikačné a organizačné schopnosti
- Aktívny vodič (denné podávanie pošty)
- AJ pokročilý
- Pozitívna energia :-)

Medzinárodný koncern, ktorý sa zaoberá vývojom, výrobou a odbytom (predaj, prenájom) moderných debniacich systémov značky Doka s poskytovaním potrebného servisu ako poradenstvo, projektovanie, zaškoľovanie v odbore debniacej techniky, predmontáž debnenia, oprava debnenia atď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 186809  Megjelentetés dátuma: 16.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.000 € brutto mzda (po skušobnej dobe zvýšenie), na základe výsledkov spoločnosti 13. a 14. plat