Odborný poradca pre Bratislavu a Západné Slovensko

DOKA Slovakia, Debniaca technika s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.08.2018
1.000 - 1.200 € brutto mzda (môže sa zvyšovať v závislosti od skúseností kandidáta) + provízny systém a kvartálne bonusy (až po zaškolení a zapracovaní)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"Do nášho tímu hľadáme šikovného obchodníka, ktorý vie samostatne pracovať."
Čo táto pozícia obsahuje:
- Zodpovednosť za predaj vo zverenom regióne (plnenie stanovených plánov)
- Každodenné realizovanie osobných stretnutí so zákazníkmi
- Obchodné vyjednávanie a vedenie obchodných stretnutí
- Dosahovanie stanovených cieľov na mesačnej, kvartálnej a ročnej báze
- Aktívne vyhľadávanie nových, potenciálnych zákazníkov
- Plánovanie nasadenia debniacich systémov DOKA
- Zaškoľovanie stavebného personálu na stavbe
- Odborné poradenstvo v oblasti systémové debnenia DOKA
- Práca s internými informačnými systémami
Zabezpečíme Ti to, čo potrebuješ k výkonu svojej práce aby si mohol dosahovať najlepšie výsledky.

- Možnosť profesionálneho rastu v rámci globálnej štruktúry spoločnosti
- Služobné vozidlo aj na súkromné účely
- Firemný notebook, telefón
- Podpora osobného rozvoja
- Sick days
- Príspevky na športové aktivity
- Zdravotné prehliadky
- Spoločenské aktivity v rámci spoločnosti (športové a teambuildingové)
- Kurz AJ priamo na pracovisku

Štruktúrovaný životopis zasielajte na uvedenú adresu poštou, podľa možnosti e-mailom do konca JÚNA 2018.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na ústny pohovor, ktorý sa uskutoční v polovici júla 2018.
Ak si otvorený pracovnému rozvoju v štruktúre medzinárodnej organizácie - táto ponuka je určená pre Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie stavebného smeru
- Schopnosť pracovať v tíme
- Jednoduchosť v nadväzovaní kontaktov
- Samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, precíznosť, osobnosť so serióznym vystupovaním
- Vedieť čítať stavebné výkresy
- Výhodou sú znalosti a skúsenosti so systémovým debnením

Medzinárodný koncern, ktorý sa zaoberá vývojom, výrobou a odbytom (predaj, prenájom) moderných debniacich systémov značky Doka s poskytovaním potrebného servisu ako poradenstvo, projektovanie, zaškoľovanie v odbore debniacej techniky, predmontáž debnenia, oprava debnenia atď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 158939  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.000 - 1.200 € brutto mzda (môže sa zvyšovať v závislosti od skúseností kandidáta) + provízny systém a kvartálne bonusy (až po zaškolení a zapracovaní)