Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Pekár/ka v remeselnej pekárni

Dobrožrúti, s. r. o.

Miesto práce
Ľudovíta Fullu, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacpráca na 40hod./ týždenne, príplatky za prácu nad rámec, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba kvalitného a chutného pečiva a chlebíkov
Príprava plniek a rozličných druhov cesta
Remeselná výroba (ručné delenie a tvarovanie cesta)
Dôležitá je chuť pracovať a nadšenie pre tento koncept

Práca v zabehnutej pekárni s atraktívnym a nadčasovým konceptom.
Spolupodieľanie sa na vývoji nových produktov
Zľavy na tovar v podnikovej predajni
Zvýšenie mzdy po odpracovaní skúšobnej doby (3 mesiace) a po 1 roku
Voľné víkendy

Hľadáme samostatného pekára/ku do našej malej remeselnej pekárne. Pridajte sa do nášho tímu a vytvárajte kvalitné chlebíky a pečivá z domáceho kvásku.
Do pracovného procesu Vás zaučíme.
Práca sa vykonáva 5 dní v týždni od nedele do štvrtku - 8h denne.
V prípade záujmu nás kontaktujte emailom alebo telefonicky a zašlite nám Váš životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

pekár, kuchár, cukrár

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax v odbore pekár, kuchár alebo cukrár je vítaná
ochota pracovať a prijímať nové výzvy
kreativita
flexibilita a lojalita

Hlavnou činnosťou našej firmy je remeselná výroba pečiva, chlebov, koláčov (bezlepková pekáreň)
Zároveň sme majitelia obchodu s potravinami a pekárenskými produktami z našej produkcie so zameraním na minimalizovanie odpadu (zero waste) U DOBROŽRÚTA v Bratislave. Hlavnými hodnotami našej firmy sú zodpovednosť a udržateľnosť .
ID: 3947686  Megjelentetés dátuma: 30.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac