Sales Manager

Dobráklíma, s. r. o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu obsadzujeme osobu, ktorá to vie so zákazníkmi. Miluje komunikáciu s ľuďmi a baví ju predávať. V našom prípade bude mať na starosti najväčší výber dizajnových radiátorov na Slovensku. Musíte mať cit pre detail, dokážete rozlíšiť odtiene farieb a obľubujete dizajn.

Máme radi ľudí, ktorí majú kolektívneho ducha, dar reči a schopnosť poradiť si s akoukoľvek otázkou od klienta. Hlavne nepozná vetu "nedá sa" :).

Na čom budete ďalej pracovať:
- spracovanie dopytov od klientov
- komunikácia s koncovými zákazníkmi
- komunikácia s architektami, projektantmi, realizačnými firmami
- poskytovanie odborného poradenstva, pomoc pri výbere produktov
- samostatné vedenie obchodnej agendy
- tvorba a spracovanie cenových ponúk
- sledovanie a kontrola zákaziek
- rozširovanie portfólia klientov
- spolupráca s marketingovým a produktovým oddelením
- rast predaja v rámci Slovenska, Čiech, Rakúska, Nemecka

- zázemie stabilnej, rastúcej spoločnosti (Slovensko, Česko, Rakúsko, Nemecko)
- práca s nádherným produktom (ľahko sa predáva)
- odborné zaškolenie na pozíciu a procesy
- možnosť osobného rastu
- účasť na školeniach a konferenciách (Miláno, Frankfurt, Praha)
- motivujúci provízny systém

Kontaktujeme len vybratých kandidátov na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- profesionálne komunikačné zručnosti
- odolnosť voči stresu
- riešenie problémov s úsmevom
- schopnosť poskytnúť poradenstvo a odhadnúť potrebu klienta
- príjemné, asertívne vystupovanie
- zodpovednosť, spoľahlivosť, trpezlivosť
- pracovitosť, schopnosť dokončiť začatú prácu

Ak vás zaujala táto ponuka práce natoľko, že ste sa dostali až sem, asi chcete aj o nás vedieť niečo viac. Niečo, čo vám povie, akí sme naozaj a do čoho idete.

Idete do spoločnosti, ktorá má pochopenie a ľudský prístup. Na človeka sa pozeráme ako na osobnosť a nie ako na zamestnanca. Ku každému sa správame s úctou a zaujímame sa o jeho šťastie.

Inu, je to aj v našich firemných hodnotách = šťastní zamestnanci.

Prešli sme si rôznymi skúškami a za tých 12 rokov sme zažili vzostupy aj pády, no vždy sme to ustáli.

Vraví sa, že „oľutuješ iba šance, ktoré nevyužiješ“. A pracovať pre Dobrú klímu je šanca profesionálne aj ľudsky vyrásť. Rodinu a kolektív si nenavyberáme, preto radi privítame do našich radov iba takých ľudí, s ktorými si aj osobnostne sadneme.

U nás spoznáte ľudí, ktorí sa profesionálne venujú chladeniu, kúreniu, dizajnovým radiátorom alebo iným veciam ohľadom lepšieho vzduchu v domácnosti, ako sú: rekuperácie, ventilátory, zvlhčovače, odvlhčovače, čističky vzduchu.

Naše služby siahajú od technického poradenstva, projektovania, technického návrhu, dodávky, montáže a uvedenia do prevádzky, až po záručný a pozáručný servis.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2469467  Megjelentetés dátuma: 8.2.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac